Show TV geçen sezon başlayan ve ilgiyle takip edilen dizilerinden birisi de Ramo. Hem oyuncu kadrosu hem de hikâyesiyle ilgi çeken dizi son bölümü ile iyice merak uyandırdı ve yeni bölümü heyecanla beklenen dizilerden birisi. İlk bölümleri Adana’da geçen dizi artık tüm kadrosu ile birlikte İstanbul’a taşındı.

Ramo'da savaş giderek büyüyor

Başrolünde Murat Yıldırım’ın yer aldığı dizide Esra Bilgiç, Devrim Özkan, Hakan Gerçek gibi oyuncuların yanında usta oyuncular İlker Aksum, Olgun Şimşek, İdil Fırat gibi isimler de yer alıyor. Güçlü kadrosu ve güçlü hikâyesiyle Ramo her hafta merakla bekleniyor.

Ramo Çok Zor Bir Durumda

 

Dizinin bugün yayınlanacak olan yeni bölümünde Ramo’nun içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulacağı çok merak ediliyor. Hem Yıldırım hem Mazhar kendisini yakından izlemektedir ve Ramo artık Mahir’e de açık  bir şekilde silah çekmiştir. Bununla birlikte Cihangir’in yaptığı işler de Vasili’nin gelmesi ile birlikte daha da önemli bir hale gelecektir.

Kısacası Ramo çok zor bir durumun içerisindedir ve bundan kurtulup kurtulamayacağı merak konusu olmuştur. Mazhar tarafından masaya oturtulan diğer kişiler Cihangir’in hiç hoşuna gitmez ve giderek daha da çok kızmasına neden olur. Bütün bu gelişmeler sonucunda devam etmekte olan savaş daha da büyüyecek ve işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Sibel ve Ramo

 

Bütün bu savaşın gerisinde seyrcilerin merakla takip ettiği Ramo ve Sibel ilişkisinin nasıl devam edeceği de ayrı bir merak konusudur. Artık araları düzelmiştir ve Sibel her zaman ve her şekilde Ramo’nun hemen yanında yer almak ve ona yardım etmek istemektedir. Ama Ramo da bütün sevdiklerini bu savaştan ve riskten uzak tutmayı hedefler.

Savaşta kimlerin yok olacağı ve kimlerin galip geleceğinin yanında Sibel ve Ramo’nun akıbetinin nasıl olacağı da en merak edilen konulardan birisi. Ön izleme sahnesi ve fragmanı tekrar tekrar izlenen dizinin bu bölümünün de reytinginin yüksek olacağı tahminler arasında. Cuma akşamlarının reyting yarışında güçlü bir aday olan Ramo’nun bu haftaki bölümü en çok merak edilen bölümlerden birisi.