$ DOLAR → Alış: 7,51 / Satış: 7,54
€ EURO → Alış: 8,86 / Satış: 8,89

PTT İşletmelerine Memur Alımı Yapılacak! Yüksek Maaşlı

PTT memur alım ilanları arasında ilgi gören yüksek maaşlı memur alımları yapılmaya devam ediyor. PTT memur alımı için başvuru şartlarına ve detaylarına haberimizde yer veriyoruz…

  • 07.02.2019
PTT İşletmelerine Memur Alımı Yapılacak! Yüksek Maaşlı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına kadro ihdasları, memur alım süreçleri yaşanırken, PTT ilanlarının yayımlanması da beklenmektedir. Yayımlanan PTTPaL ilanının yayımdan kaldırılması ve geçici süre ertelenmesi kararının alındığının açıklanmasının ardından, adayların ilanlara yönelik meraklı bekleyişleri devam etmeye başladı. PTT bünyesine memur alımlarının yapılması bu nedenle çok sayıda aday tarafından talep edilerek, sosyal medya paylaşımlarında yer verilmekte.

PTT işletmelerine yüksek maaşlı personel alımları

Yayımlanan bu personel alımları, bilişim personellerine yönelik olarak kamuoyuna aktarılmış ve özel bir kariyer sitesi üzerinden başvuruları alınmaktadır. Bu pozisyona başvuracak kişilerin minimum maaşları 4500-5000 TL arasındadır ve yetkinliklerine göre maaşlandırılırlar. PTT işletmeleri olan PTTCell ve PTTEM bünyelerine yapılacak bu alımlarda, bilişim personellerine yönelik kadroların detayları aşağıda yer almaktadır.

PTTCELL ilanı

Bu ilanda, satış temsilcisi pozisyonuna yönelik olarak ilan yayımlanmıştır. Başvuracak adaylarda, her işletmede aranan koşullar veya ortak özellikler aranacak olup, kurum tarafından sözlü sınav uygulanabilmektedir. İlgili ilanda Aktif Satış Temsilcisi kadrosu olarak aktarılmıştır.

PTTeM ilanı

Bu kurum bünyesine yapılacak ilanda bilişim personellerine yönelik kadrodan duyuru yapılmıştır. iOS developer ve PHP developer kadrolarına yönelik olarak alımlar gerçekleştirilecektir. Yayımlanan ilanlara yönelik başvuru bağlantıları aşağıda yer almaktadır. Tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırmanız yeterli olacaktır.

DİĞER PERSONEL ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Tuba dedi ki:

    Kpss şartı var mı

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.