Ani ölümüyle tüm sevenlerini yasa boğan prenses Diana’nın hiçbir yerde görülmemiş şok resimleri ortaya çıktı. Görüntülerin kaynağının nereden olduğu henüz netlik kazanmasa da fotoğraflar gündemde yer aldı.

Lady Diana'nın görülmemiş fotoğrafı ortaya çıktı! - Haberler

Kraliyet ailesinin prensesi olan Diana Spencer’ın hiçbir yerde yayınlanmayan aynı zamanda hiçbir haberde yer almayan görülmemiş resimleri gün yüzüne çıktı. Söz konusu resimler dikkat çekecek nitelikteydi. Prenses Diana’nın yayınlanan resimleri ülkede şok etkisi yarattı. Yeni ortaya çıkan fotoğrafların lüks bir yatta çekildiği konuşuluyor.

Yatta Çekilen Fotoğraf Kareleri

Güzeller güzeli prenses Diana’nın 1990 senesi yaz aylarında oldukça lüks bir yat içerisinde resimlenmiş ve ünlü modacılarla tokalaşırken çekilen iki eski fotoğrafı ortaya çıktı. Modacılarla birlikte çekilen bu fotoğraflar ülkede şaşkınlığa neden oldu.

Lady Diana'nın görülmemiş fotoğrafı ortaya çıktı! - Haberler

Söz konusu resimlerin neden yeni ortaya çıktığına ise bir anlam verilmedi. Yatta çekilen bu fotoğraflarda Diana’nın güzelliği bir kez daha gözlerden kaçmadı. Bilindiği üzere Lady Diana 23 yıl önce hayatını kaybetmişti. Geçen uzun aradan sonra böyle bir fotoğrafın ortaya çıkması ülkede merak konusu uyandırdı.

Lady Diana Yeniden Gündemde

İngiltere Kraliyet Ailesi’ne katılan ve daha sonra tüm insanların sevgiyle yaklaştığı prenses Lady Diana’nın ani ölümünün üzerinden tam 23 sene geçti. Kraliyet Ailesi’nin iç olaylarını ele alarak uyarlanan ünlü The Crown dizisinin yeni döneminin yayınlanmasıyla birlikte prenses Lady tekrar akıllara gelmeyi başardı.

Ünlü moda evi Valentino’nun yönetim kurulu üyeleri arasında yer alan Giancarlo Giammetti, Galler Prensesi  olan Diana’nın daha önce hiçbir yerde görülmemiş ve yayınlanmamış  fotoğraflarını resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşarak dikkat çekti.

Lady Diana'nın görülmemiş fotoğrafı ortaya çıktı! - Haberler

1990 yılı yaz aylarında İtalya açıklarında çekilen resimde Lady Diana, lüks bir yat içerisinde Giammetti ve Preslav Prensi Kyril ile beraber görüntülendi. Diğer bir fotoğraf karesinde ise dikkat çeken Lady Diana’nın, katıldığı bir toplantıda moda ve stilistlerle selamlaştığı yer alıyor. Prenses Ladu Diana, o zamanlarda Prens Charles ile evliydi. Fakat anlaşamadıkları için ayrı evlere kalıyorlardı. Söz konusu resimlerin çekildiği tarihte Prens Charles’ın Camilla Parker Bowles ile yasak ilişki yaşadığı söyleniyordu.

Lady Diana'nın görülmemiş fotoğrafı ortaya çıktı! - Haberler