Birbirinden farklı meslek gruplarına özel kredi vermeye devam eden bankalar herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Polislere özel birbirinden farklı kredi veren bankalar faiz oranlarında da büyük indirimler sağlıyor. Devlet memurları içerisinde en fazla yere sahip olan polislerin daha kolay bir şekilde mesleklerini icra edebilmeleri ve rahat bir şekilde ev alabilmeleri için kredi çekmelerine de olanak sağlanıyor.

 

Ev kredisi alabilmek için polislerin devlet memuru statüsünde olması yetiyor. Bu durumdan dolayı da genel olarak herkes rahat bir alım işlemi gerçekleştirebiliyor. Devlet memuru statüsünde olan polislere kefil gerekmeden kredi verilebiliyor. Kredilerin genel olarak alınabilmesi için kredi notlarının yüksek olması gerekiyor.

 

POLİSLERE KREDİ VEREN BANKALAR HANGİSİ?

 

Polislerin genel olarak kredi alabilmesi için gerekli adımların da atılması gerekiyor. Devlet memuru olan polislere Halkbank ve Ziraat Bankası gibi pek çok kamu bankası kolay bir şekilde kredi verebiliyor. Bir çok krediyi de rahat bir şekilde alabilen çok sayıda polis, bu sayede de bir çok işini kolay şekilde hallediyor.

 

Pek çok devlet memuru için genel anlamda kolay kredi verebilen bankalar kefil de istemiyor. Özellikle kamu bankaları polislere çok rahat kredi veriyor. Kamu bankalarından Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank’a başvuruda bulunabilir ve konu ile ilgili olarak kimliğinizle başvuru yapabilirsiniz. Ön başvurunun ardından kolay bir şekilde kredinizi alabilirsiniz .