Antalya’da meydana gelen olayda Onur Çavuşoğlu isimli zanlı, gece saatlerinde gördüğü O.D isimli kadına polis olduğunu iddia ederek sorular sordu. Kadının yanındaki 2 erkeğin kendisini rahatsız edip etmediğini sordu ve bunun üzerine çıkan tartışmada birini öldürdü, diğerini de yaraladı. Bu akıl almaz olayı gerçekleştiren Çavuşoğlu hakkında müebbet hapis cezası istenerek dava açıldı.

Son dakika haberi... 'Polisim' deyip dehşet saçtı!

Gece Yarısı Şok Cinayet!

Antalya’da Temmuz ayında gece geç saatlerde dehşet verici bir olay gerçekleşti. Onur Çavuşoğlu isimli genç, arkadaşıyla beraber Yavuz Özcan Parkı’na gitti ve orada alkol aldılar. Daha sonrasında geri dönmek üzere Güllük Caddesi’ne doğru yürümeye başladılar.

Yolda giderlerken O.D isimli bir kadın ve yanındaki Ali Akgül ve Mustafa T. isimli iki erkekle karşılaştılar. Bunun kadınla konuşmaya başlayan Onur Çavuşoğlu, ona kendisinin polis olduğunu söyledi. Kendisini bu şekilde tanıttıktan sonra kadına yanındaki erkeklerin ona zarar verip vermediklerini sordu.

Son dakika haberi... 'Polisim' deyip dehşet saçtı! - Son Dakika Haberler

Bunun üzerine O.D isimli kadın, hiçbir sorun bulunmadığını ve yanındakilerin arkadaşı olduğunu söyledi. Daha sonra kadın ve yanındakiler Onur Çavuşoğlu’na tepki göstermeye başladı.  Ali Akgül ve Mustafa T.’nin ”Eğer polis olduğunuzu söylüyorsanız gösterin kimliğinize inanalım” demesi üzerine kavga hararetlenmeye başladı.

Tartışma giderek büyüdü ve Onur Çavuşoğlu isimli şahıs, cebinde taşıdığı bıçakla Ali Akgül ve Mustafa T.’yi çok ağır biçimde yaraladı. Yaralılar derhal hastaneye kaldırılırken talihsiz gençlerden Ali Akgül, tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı ve hayatını kaybetti.

Diğer yaralı Mustafa T. ise çok uzun süren ameliyatlar ve tedavilerden sonra yaşam savaşını atlattı ve taburcu edildi. Tüm bu yaşananlardan sonra bir kişiyi öldüren, bir kişiyi de ağır yaralayan Onur Çavuşoğlu hakkında ‘kasten öldürme’ suçlamasıyla derhal dava açıldı.

Katil Yakalandı!

Yaşanan skandalın ardından Onur Çavuşoğlu derhal yakalandı ve adliyeye sevk edildi. Olay incelendikten sonra sulh ceza hâkimliğince tutuklanmasına karar verildi.

Onur Çavuşoğlu ‘kasten adam öldürme’ suçu gerekçesiyle müebbet hapis cezası istemiyle yargılanacak. Olay anında Çavuşoğlu’nun yanında bulunan arkadaşı H.İ.D hakkında ise bir soruşturmaya gerek olmadığı tespit edilerek serbest bırakıldı.