Ünlü oyuncu ve manken Pınar Altuğ Jülide Ateş’in programına katılarak şok açıklamalarda bulundu. Ben kimsenin yuvasını bozmadım. Hatta kendi evliliğimden vazgeçmek zorunda kaldım dedi.

Jülide Ateş’in sunuculuğunu yapmış olduğu Haber Global’de ekranlara gelen 40 isimli programı, 3 Aralık Perşembe akşamı ünlü ve güzel oyuncu Pınar Altuğ’u  ağırladı. 46 yaşına yeni basan oyuncu, Ateş tarafından kendisine yöneltilen toplam 40 soruyu tüm gerçekliği ve içtenliği ile cevapladı.

Jülide Ateş’in Konuğu Pınar Altuğ Oldu

Jülide Ateş her hafta sunduğu 40 programında Pınar Altuğ’u konuk ederek ilklere imza attı. Jülide Ateş Pınar Altuğ’a yönelttiği Pınar Altuğ aldatan bir kadın mıdır sorusuna cevap olarak şok bir sana ne yanıtını aldı. O anlar anbean ekranlara da yansıyarak dikkat çekti.

Aldığı cevap karşısında şoka giren Ateş ne söyleyeceğini bilemedi. Soru karşısında açıklamasına devam eden Pınar Altuğ sana ne veya kime ne ben neden böyle bir açıklama yapacağım ki, ya da açıklama yapmak zorunda değilim dedi.

Pınar Altuğ dipten nasıl çıktı

Ben ilk eşimle evlenirken niye bu adamı seviyorsun diye soruldu mu? Ama boşanacağım zaman neden soruyorsunuz dedi. Ayrıca boşanan benim bundan kime ne. Hayatım boyunca aşk hayatımla alakalı çok açıklamalar yapan biri olmadım dedi.

Jülide Ateşe Verdiği Cevaplar Olay Yarattı

Jülide Ateş’e verdiği cevaplarla olay yaratan Pınar Altuğ sözlerine şu şekilde devam etti evlendiğim dönemlerde neden bu adamla yuva kurdun diye hiç kimse sormadı ancak boşanacağım zaman sorma ihtiyacı duyuldu.

Pınar Altuğ aldatan kadın mı

Biliniyor ki insanlar bu tarzda soru sormayı çok seviyor. Evlenirken neden evleniyorsun diye sorulmaz fakat çocuğu ne zaman düşünüyorsun diye çok soru sorulur. Buna karşılık sanki ben birinin yuvasını bozmuş gibi olurum.

Ben kendi yaptığım evliliğimden kendi kararlarımla vazgeçtim. Dolayısıyla bu durum beni ve eşimi alakadar eder. İşin tuhaf olan tarafı ise ne ben ne de eski eşim konu ile ilgili hiç bir açıklama yapma isteği duymadık. Herkes bu konu üzerinde çok konuştu. Şu an için evlilik hayatımda hiçbir sorun yok, kim ne isterse konuşabilir dedi.