Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisi merakla bekleniyor. Dizinin tanıtımı Galataport’ta yapıldı ve bu tanıtımda yer alan fotoğraflar diziye olan merakı iyice arttırmıştı.

Gerçek bir aşk hikayesinden yola çıkan dizinin çekimleri hem Katar hem de İstanbul’da devam ediyor. Kadrosu da oldukça güçlü olan dizinin ilk fragmanı henüz yayınlanmadı ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu oldu.

Seni Çok Bekledim dizisi setinde Özcan Deniz’den partneri ile birlikte büyük sürpriz

Özcan Deniz ve dizi ekibinden set fotoğrafları da gelmeye başladı. Özcan Deniz’in rol adlığı aşk konulu diziler her zaman beğeniliyor ve hem kendisinin hem de Helvacıoğlu2nun hayranları bu yeni diziyi çok merak ediyor.

Bir Dargın Bir Barışık

Özcan Deniz’in oğlu Kuzey ise artık büyüdü ve babasını dizi setlerinde ziyaret etmeye başladı. İstanbullu Gelin dizisini de ziyaret eden Kuzey artık Seni Çok Bekledim dizisine de ziyaretler de bulunuyor. Özcan Deniz’in kısa bir süre evli kaldığı Feyza Aktan’dan olan oğlu Kuzey hem babasına hem de annesine benzetiliyor.

Seni Çok Bekledim dizisi setinde Özcan Deniz'den partneri ile birlikte büyük sürpriz 1

Aktan’a boşandıktan sonra da bir süre görüşen ve yeniden bir araya gelen Deniz’in ise şu anki özel hayatı biraz karışık. Aktan’la arası yeniden açılan Deniz şu sıralar hayatındaki boşluğu oğlu ile doldurmaya çalışıyor. Oğlunun fotoğrafında arka planda Helvacıoğlu da yer alıyor. Merakla diziyi bekleyen Deniz’in hayranları da kısa sürede fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum yağdırdı.

Seni Çok Bekledim Kadrosu

En son oyuncu Durul Bazan’ın da katıldığı açıklanan dizide Deniz ve Helvacığlu’na eşlik eden oyuncular arasında Mustafa Uğurlu, Caner Şahin ve Yıldız Kültür gibi usta oyuncular da bulunuyor. Ahmet Mekin, ürki Turan ve Şehsuvar Aktaş gibi sevilen oyuncular da dizinin kadrosunda.

Ali İpin, Lila Gürmen ve İlhan Şen de Seni Çok Bekledim dizisinde yer alacak. Başarılı bir iş adamı olan Kadir ile ailesi olmadan büyümüş fotoğrafçı Ayliz arasında geçen aşkı anlatan dizide ikilinin yolu ilginç bir şekilde kesişiyor. Birbirine âşık olan ikili yıllar boyu birçok yerde yollarının kesiştiğini ama çok daha sonra bir araya gelebildiklerini fark ediyor.