Çeşitli projeler ile hafızalara kazınan güzel oyuncu Melis Birkan yeni mesleği ile sevenleri karşına çıktığı nokta uzun süredir oyunculuk yapan Melis Birkan seramik yolculuğuna geçiş yaptı. 39 yaşındaki Melis Birkan uzun süredir seramik ile uğraşıyor.

Bu uğraşları bir süre sonra profesyonel bir hal almaya başladı. Profesyonelleşen seramik eğitimi bir süre sonra meslek olmaya başladı. Doğa ile iç içe olmayı sevmesinden dolayı toprak ile suyu birleştirmek ve ateşte bunu pişirmek güzel oyuncuya çok cazip gelen bir durum oldu.

Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Sosyal medyadan satışa başladı

Pek çok seramik yaparak bunları satışa koymaya hazırlanıyor. Uzun süredir bu işle uğraştığından dolayı yaptığı seramikler son derece beğenildi. Radikal bir kararla seramik işine giriş yapan Melis Birkan’ın tekrar oyunculuk yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Yaptığı Seramikler Sosyal Medyada Satışa Sunuldu!

Beklediğimiz günler Melis Birkan seramik tasarımlarını sosyal medyadan satışa sunulmaya başladı. Birbirinden farklı ve güzel tasarımları sosyal medyada çok büyük bir ilgi gördü. Kendi sosyal medya hesabından da seramik tasarımlarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

Pek çok ünlü isim Melis Birkan’ın tasarımlarını satın aldı. Uzun süredir bu işle uğraşan Melis Birkan tasarımlarını paylaştığı zaman çok büyük bir ilgi topladı. Henüz sosyal medyada satışlarına yeni başlanmasına rağmen çok büyük bir ilgi aldı.

melis1

Güzel oyuncunun tekrar oyunculuk yapıp yapmayacağı merak ediliyor. 39 yaşında olan güzel oyuncu Melis Birkan oynadığı dizi ve filmler ile gündeme gelirken şimdilerde seramik tasarımları ile gündeme geliyor.

melis2

Seramiklerinin diğer tasarımlardan çok daha farklı olması İnsanların tercih etmesine yol açıyor. Fiyat olarak da herkese makul olabilecek fiyatları tercih etmiş.

Melis Birkan Kimdir?

Leyla ile Mecnun ve Issız Adam projeleri ile ön plana çıkan Melis Birkan 30 Kasım 1983 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Daha sonra babasının işleri sebebiyle İstanbul’a taşındı. Küçük yaşlardan beri sanata ve tiyatroya çok büyük önem gösterdi.

melis231,

Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuarında bale üzerine eğitim aldı. Rol aldığı pek çok dizi ve filmde büyük başarı topladı.

2341786_620x410

Aynı zamanda tiyatro oyunlarında da çok büyük bir beğeni topladı. Şimdilerde 39 yaşında olan güzel oyuncu seramik tasarımına başladı ve bunu bir meslek haline getirdi.