TV8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef’te her geçen gün bomba iddialar gündeme düşüyor. Özellikle son zamanlarda diskalifiye olan Uğur Yılmaz Deniz hakkındaki iddialar da sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Küfürlü paylaşımları yüzünden masterchef’ten elenen yarışmacının kimle aşk yaşadığı merak edilmeye başlandı.

Yarışmanın başlarında birçok aşk iddiası öne sürülmüştü. Aslında izleyiciler tarafından yarışmacılar arasında bir aşk yaşandığı biliniyordu. Ancak bu aşkın kimler arasında olduğu tam olarak bilinmiyordu. Başlarda Ayyüce ile Emir arasında düşünülen bu iddialar sonrasında Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı arasında olduğu öğrenildi.

MasterChef'ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı sevgili mi? Olay paylaşım

Gençliğime Verin Demişti

Sosyal medya hesabı üzerinden küfürlü paylaşımlar yaptığı öğrenilen ve adeta her kesime saldırmış olan Masterchef Türkiye 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz, Acun Ilıcalı’nın kararı üzerine yarışmadan diskalifiye edilmişti. Sonrasında bu paylaşımlarını küçüklüğünde yaptığını söyleyerek Türk halkından af dilemişti. Bu durumun üzerine birçok kişi tarafından destek alan Uğur Yılmaz Deniz şimdilerde aşk hayatı ile konuşulmaya başlandı.

Ekran Alıntısı

Son zamanların bomba ismi Uğur Yılmaz Deniz şimdilerde Tanya Kilitkayalı ile aşk iddiaları içerisinde bulunuyor. Elendiği zaman Türk halkından özür dilediği sıralarda oldukça üzgün olduğunu belirten ve ağlayan Uğur Yılmaz Deniz tv8’e tepki gelmesine neden olmuştu. Acun ılıcalı’ya Uğur Yılmaz Deniz’i ekran karşısında ağlattığı ve küçük düşürdüğü düşüncesiyle birçok izleyici tepki göstermişti.

Tanya Ve Uğur Aşkı Gündemde

Ancak Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Uğur Yılmaz Deniz’in halka kendini anlatabilmesi için bu açıklamaları yapmasını istedikleri veya herhangi bir reyting düşüncesi olmadıklarını belirtmişti. Öte yandan Tanya Kilitkayalı ile olan aşkı şimdiden sosyal medya gündemine bomba gibi düşmeyi başardık. Birçok yarışma hayranı tarafından takip edilen ülkenin paylaştıkları her fotoğrafta bu aşkın doğruluğunu da ilan etmiş oluyor.

Tanya Kilitkayalı’nın sosyal medya hesabı üzerinden Uğur Yılmaz Deniz’in diskalifiyesinin hemen ardından destek paylaşımı herkesi şaşırtmıştı. Bu aşkın gündeme gelmesi de böyle olurken Tanya Kilitkayalı’nın, Ebru Has’ın yarışmadan elenmesi üzerine paylaştığı üçlü fotoğrafta da Uğur Yılmaz Deniz’e en değerli hitabını yakıştırması aşkın olduğunu göstermiş oldu.