Olay Kocaeli’nin İzmit ilçesinde korkunç bir cinayet işlendi. Gece geç saatlerde sokak ortasında şüpheli kavga ve ağır yaralı birisi tüm dikkatleri üzerine çekti.  Olay sonucunda ise şaşırtıcı tablo ile karşılaşan polis ekipleri neden yaptınız sorularını zanlılara yöneltti. Olaya karışan zanlılar toplamda 8 kişi idi. Yapılan araştırmalar sonucunda bu 8 kişiden 3’ü kadındı.

 

3’ü kadın, 5’i erkek toplamda 8 kişiye gece geç saatlerde yaşanan kavga ve kafasından ağır darbe alma sonucunda hayatını kaybeden kişi için soruşturma açıldı. Bu 8 zanlı gözaltına alınıp adliyeye sevk edilmek üzere merkeze getirildi.

SON DAKİKA: Döve döve öldürdüler! Zanlılardan 3'ü kadın! VİDEO HABER

Zanlıların araçtan inip merkeze girdikleri süreçte basın mensupları özellikle kadınlara neden bunu yaptınız sorularını yöneltmekten geri durmadı. Hızlı adımlarla merkeze getirilen zanlılar bu soruya açık bir şekilde cevap vermedi. Açık bir şekilde söylemek yerine ” İzmit’te yaşayanlara sorun onlar size nasıl biri olduğunu anlatırlar. “diyerek üstü kapalı kendini ifade etti.

Kocaeli’nin İzmit İlçesinde Yaşanan Olay

Geçtiğimiz günlerde 1 Aralık Salı günü, gece geç saatlerde saatin 00.00 gösterdi anlarda Koceeli’nin İzmit ilçesi sokaklarında kan donduran korkunç olay yaşandı. Üstelik zanlılardan 3’ü kadındı. Peki ya sebep neydi?  Onları bu noktaya getiren problem ne idi? Merak konusu olarak kaldı.

Olayın meydana geldiği yere yakın oturan Okan Yalın, nedeni tam olarak anlaşılamayan bir kavga nedeni ile öldürüldüğü ortaya çıktı. Kişinin bu kadar kişi tarafından neden ağır şekilde darp edildiği hala araştırılan konular arasındadır.

Kafasına Aldığı Darbe Yüzünden Hayatını Kaybetti

Olay anında kimliği belirsiz kişiler tarafından başından ağır darbe alan Okan Yalın, sağlık ekiplerince olay yerinden götürülürken durumunun ağır olduğu bilgisi verilmiş. Kafasına ne ile darbe aldığı belirsiz olan Okan Yalın (35) aldığı ağır darbe sonucunda ilk müdahale Ambulans ekipleri tarafınca yapıldı ve olay yerinden İzmit ilçesinde bulunan Seka Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Durumu ağır bir şekilde hastaneye giriş yapan Okan Yalın, hastanede yapılan tüm tedavilere rağmen kurtulamadı. Hastanede yapılan tüm müdahaleler sonucu hayatını kaybeden Okan Yalın ‘ın ölümü hakkında soruşturma başlatıldı.