Fox TV ekranlarının en çok sevilen dizilerinden biri olan Mucize Doktor dizisi büyük bir heyecan ile yeni bölümlerine devam ediyor. Son bölümlerde sürekli olaylar birbirlerini kovalıyor. 41. bölüm fragmanı da yayınlanan sahnede Nazlı ile Ali arasındaki gerginliğin daha da yükseldiğini görmek mümkün oluyor.

41 bölüm fragmanından Ali ve komşusunu samimi görüntüleri ve vakit geçirdikleri görüntüler yayınlandı. Ali’nin komşusu ile bu derece samimi olması arkadaşlarını çok şaşırttı. Nazlı ile ilişkisini bitiren Ali’nin komşusu ile samimi olmasa seyirciler de çok şaşırttı.

Nazlı ile Ali aynı çatı altında çalıştıkları için bir türlü kopamıyorlar. Nazlı Ali’nin bu büyük değişimlerini sebebini öğrenmeye çalışıyor. Bunun altında başka bir şey olacağını düşünerek konuyu araştırmaya çalışıyor. Ali’nin yeni komşusunun samimi tavırlarıyla dikkat çekti.

Nazlı ” Fotoğrafların Hepsini Yaktım”

Nazlı ve Ali arasında yaşanan ayrılık geçen bölüm herkesi çok üzmüştü. Bu ayrılığın ardından hastanede pek çok söylenti yer almaya başladı. Ali’nin yaşadığı binaya yeni bir kişinin taşınması ve Ali’ye karşı çok samimi davranması dedikodulara sebep oldu. Bunun üzerine Nazlı Ali’deki büyük değişimi öğrenmek için çalışmalara başladı.

Mucize Doktor 6. bölüm fragmanı! Mucize Doktor yeni bölüm fragman

Ali’nin yeni komşusu son derece samimi tavırlar ile kendini gösteriyor. Yeni bölüm fragmanında görüldüğü üzere Nazlı ve Ali arasında daha sert rüzgârların eseceği anlaşılıyor. Bu söylentiler duyan Nazlı Ali’ye “Bütün fotoğrafları yaktım.” diyor. Ali Nazlı’nın bu söylediklerinden sonra çok büyük bir üzüntü yaşıyor ve yüreği sızlıyor.

Nazlı ile Ali arasında yaşanan bu gerginlik seyircilerin de hoşuna gitmiyor. Sosyal medyada bu konu ile ilgili pek çok paylaşım yapılıyor. Aynı zamanda Ali’nin sürekli olarak yanlış anlaşılması seyircilerin isyan etmesine sebep oluyor.

Mucize Doktor Dizisinin 41. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

2 sezondur Fox TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Her perşembe FOX TV’de yayınlanan bu dizi 41. bölümü ile 10 Aralık Perşembe günü ekranlarda olacak. Saat 20.00 da yayına girecek olan bu dizi büyük bir heyecan ile bekleniyor.

Yeni bölümünde daha çok Nazlı ile Ali arasındaki gerginliği izleyeceğiz gibi görünüyor. Sosyal medyadan da çok fazla takip edilen bu dizi reytinglerde eski düzeyine ulaştı. İlk sezon çok büyük bir ilgi görmesine rağmen 2. sezon bu ilgiyi devam ettirememişti. Şimdi neredeyse senaryo değişikliği yaparak eski reyting düzeyine ulaştı.