Son zamanlarda sosyal medyayı derinden sarsan bir durum yaşandı. 2007 yılında bir filmde oynayıp daha sonra da tüm dünya tarafından bilinen, tanınan bir insan oldu. Juno filminde canı sıkıldığı için hamile kalan bir kızı canlandıran. İşte bu isim Ellen Page. Ellen Page radikal bir karar ile cinsiyet değiştirdi. Bu durum karşısında dünya gündeminde çok konuşulan bir isim haline geldi. Uzun bir süredir cinsiyet değiştirmek istediğini dile getirdiği söyleniyor. Aynı zamanda eş cinsel olduğunu da pek çok yerde söylemekten çekinmedi. Cinsiyet değişikliği insanları çok şaşırttı. Bazı kişiler sosyal medyada Ellen Page isimli başarılı oyuncuya destek olurken bazı kişiler ise çok büyük bir tepki gösterdi. Destek olan kişilerin sayısı daha çok oldu.

KARARI YANKI UYANDIRDI

Ellen Page Kararı İle Dünyada Yankı Uyandırdı!

Başarılı oyunculardan biri olan Ellen Page uzun bir süredir cinsiyetini değiştirmek istediğini söylemiş. Geçtiğimiz günlerde cinsiyet değiştirmesi ile birlikte sosyal medyada çok konuşulan isimlerden biri haline geldi. Aynı zamanda dünya gündeminde de konuşulmaya bağlayan bir kişi oldu. Kanadalı oyuncu dünyanın en iyi ödüllerinden biri olan Oscar ödüllerine layık görüldü ve aday gösterildi.

Başarılı bir kariyer grafiği olan ünlü oyuncu tüm bu başarıları göz ardı ederek cinsiyet değiştirme operasyonu yapma yoluna gitti. Bu duruma çok uzun bir süre önce karar verdiği söyleniyor. Cinsiyet değiştirdiğini sosyal medya hesaplarından bizzat kendisi yayınladı. Tepki aldığı kişiler olsa da çok büyük bir kitle aldığı kararın arkasında durarak ona büyük bir destek olmayı ihmal etmedi.

Ellen Page Elliot Page Oldu!

Ellen Page 33 yaşında genç bir kadınken şimdilerde cinsiyet değiştirerek Elliot Page oldu. Kendi sosyal medya hesabında cinsiyet değiştirdiğini ilan ederek bu kararına saygı duyulmasını istedi. Trans topluluktan ilham alacak şekilde bu kararı verdiğini bildirdi. Hayranlarından sabır ve iyi niyet beklediğini de söyledi. Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Hala sosyal medyada çok konuşulan konular arasında yerini alan bir isim oldu.