Yabancı dizi uyarlamaları arasında Menajerimi Ara sabit bir izleyici kitlesi edinmiş gözüküyor. Dizi ilk bölümden itibaren hem konusu hem de oyuncuları ile dikkat çekti. Fatih Artman, Barış Falay, Canan Ergüder ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi usta ve başarılı oyunculara Deniz Can Aktaş ve Ahsen Eroğlu gibi genç isimlerin eşlik ettiği dizideki oyuncuların performansı çok beğeniliyor.

Menajerimi Ara dizisinden büyük sürpriz! Uzun süredir ekranda yoklardı

Dizi en son başrol oyuncuları Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu ve Bekir Bekir’in korona testlerinin pozitif çıkması ile zor bir döneme girmişti. Hatta diziye konuk oyuncu olarak katılan İrem Derici de virüs kapmıştı. Ancak şimdi bütün oyuncular iyileşti ve dizi tekrar normal akışına devam edebildi. Bir süre reyting sıkıntısı yaşayan dizinin bu sorunu da çözülmüş gözüküyor.

Menajerimi Ara Dizisinde Sürpriz İsimler

Diziye her bölüm farklı oyuncular konuk oyuncu olarak katılıyor. En son katılan oyuncular Selen Uçer, Mehmet Ozan Dolunay ve Murat Dalkılıç’tı. Konuk oyuncuları ile de dikkat çeken diziye bu hafta iki yeni isim daha katılacak. Her ikisi de bir süredir ekranlardan uzak kalan bu iki isim Melis Birkan ve Ushan Çakır.

Menajerimi Ara dizisinden büyük sürpriz! Uzun süredir ekranda yoklardı 1

Melis Birkan neredeyse Leyla ile Mecnun’dan beri ekranlarda görünmüyor. Sefirin Kızı’na da sadece bir kaç bölüm katılan Birkan’ı sevenleri çok özlemişti. Ushan Çakır ise en son 2019’da yayınlanan Ferhat ile Şirin’de yer almıştı. Ama bu dizinin ömrü çok kısa sürmüştü ve sadece doku bölüm ekranlarda kalmıştı. Her iki oyuncu da diziye Ego Ajans’ın oyuncuları olarak dâhil olacak.

Menajerimi Ara İyi Toparladı

Menajerimi Ara yayınlandığı günkü rakipleri yüzünden günü değişen dizilerden birsiydi. Dizideki pek çok oyuncunun korona virüs testinin pozitif çıkması da yapımcı ve senaristleri çok zorlamıştı. Özellikle Dicle’nin bir süre diziden uzak kalması için Feris tarafından işten atılması tepki çekmişti.

Ancak oyuncularının hepsinin iyileşmesi diziye yaradı. Yeni günü olan Pazar akşamlarının en sevilen dizilerinden birisi olarak yeniden reytingleri yükselen dizi canlı ve dinamik kadrosu ile izlenmeye devam ediyor.