Star TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara dizisi yeni gelişmeler ile karşımıza çıkıyor. Dicle Gülin tarafından çok fazla sıkıştırıldı için dayanamayarak Kıraç’ın babası olduğunu söylemek zorunda kaldı. Bu sahne 16. bölüm fragmanında yer alan bu sahne insanların çok ilgilisini çekti. Bu sahnenin bölüm içerisinde başka bir konuya çekilip çekilmeyeceği ise bilinmiyor.

Menajerimi Ara dizisinde Dicle, büyük sırrı açıklıyor mu? 16. bölümden şaşırtan sahne!

Yayınlanan yeni tanıtımında konunun başka bir yere çekilmeye çalışıldı gösteriliyor. Pazar akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi ara dizisinde yaşanacak yeni gelişmeler büyük bir heyecan ile bekleniyor.

Dicle Büyük Sırrını Açıklıyor Mu?

Menajerimi Ara dizisi yayınlandığı ilk bölümünden bu yana çok büyük bir başarı kazanmayı başardı. 16. bölüm fragmanında yer alan sahnesinde Dicle’nin Gülin’in sıkıştırılmasına dayanamayarak gerçekleri itiraf ettiği sahneler yer alıyor. Bu sahneyi gören seyirciler çok büyük bir heyecan yaşadı ve sosyal medyada da çok fazla konuşuldu.

Menajerimi Ara dizisinde Dicle, büyük sırrı açıklıyor mu? 16. bölümden şaşırtan sahne! 1

Daha sonra yayınlanan tanıtımında ise bu konuyu başka bir yere çekmeye çalıştıkları ortaya çıktı. Kıraç’ın babası olduğunu Gülin’e gerçekten açıklanıp açıklanmayacağı yeni bölümde seyircilere gösterilecek. Gülin sürekli olarak Dicle’nin bir şeyler karıştırdığına ve bunun ne olduğunu anlamaya çalıştığı için Dicle artık dayanamayarak durumu itiraf etti.

Dicle Duygularını Saklamayı Başaramıyor!

Son bölümünde Dicle ile Barış arasında yaşanan yakınlaşma karşısında Dicle duygularını saklamakta çok büyük bir zorluk çekmeye başladı. Aynı zamanda bir yandan da Gülbin’in zorlamalarına karşı da kayıtsız kalamayan Dicle’nin çok zorluk çektiğini görüyoruz.

Yeni bölüm fragmanları ve tanıtımları da herkesi çok şaşırttı. Olayların iyice karışmaya başladığını görmek mümkün oluyor. Son zamanlarda Dicle’nin Gülbin tarafından köşeye sıkıştırmalarına maruz kaldığını görüyoruz. Gerçekten söylemeyecek mi yoksa bu konu başka yerlere çekilecek mi bilinmiyor. Yeni bölümde ayrıntıları göreceğiz.

Son zamanlarda en çok sevilen diziler arasında yer alıyor. Menajerimi Ara dizisi her pazar saat 20.00’da ekranlar karşısına çıkıyor. Pazar akşamları reytinglerde ilk sırada yer almayı başarıyor. Uyarlama bir dizi olan Menajerimi Ara dizisi çok büyük bir beğeni kazanmayı başarıyor.