Esra Erol ATV ekranlarında uzun yıllardır sunduğu programda dağılan yuvaları toparlıyor. Her gün birbirinden farklı hayat hikâyelerinin işlendiği programda dün öyle bir vaka işlendi ki herkes ekranlara kilitlendi. Programa katılan bir adam ‘’Karım çamaşır suyunu benden daha çok seviyor’’ diyerek yuvasının karısının temizlik takıntısı yüzünden dağıldığını iddia etti.

Hasan Güneş’in Eşi Hakkındaki İddiaları

Esra Erol’un programına katılıp çarpıcı iddialarda bulunan Hasan Güneş, eşi Fatma Güneş’in ileri boyutta temizlik bağımlılığı olduğunu, evinde sığıntı gibi yaşadığını ve rahat edemediğini açıkladı. Bu nedenle çıkan tartışmalar yüzünden 26 yıllık eşi Fatma Güneş’in 1.5 ay önce üç çocuğunu da alarak evi terk ettiğini söyleyerek Esra Erol’dan eşinin bulunmasına yardım etmesini istedi.

46 yaşındaki 3 çocuk babası Hasan Güneş Gaziantep’te yaşıyor. Programa kayıp eşini aramak için çıkan Güneş, 26 yıllık hayat arkadaşının ileri derecede temizlik takıntısının olduğunu, her gece 12’den sabah 7’ye kadar temizlik yaptığını ileri sürdü.

Masumlar Apartmanı’ndaki Safiye gibi vaka! Esra Erol temizlik takıntısını yıktığı yuvayı birleştirecek!

Akşam eve gittiğinde eşinin iki elini de havaya kaldırıp hiçbir yere dokunmadan kendisini banyoya yönlendirdiğini sözlerine ekledi. Eşini her yerde arayıp bir çare bulamayan Hasan Güneş, televizyon ekranlarından eşini çok sevdiğini, dönmesi karşılığında her şeye hazır olduğunu belirterek eşine dön çağrısında bulundu.

Esra Erol’da Programı Fatma Güneş’i Buldu

Yayının ilerleyen dakikalarında sürpriz bir şekilde canlı yayına bağlanan Fatma Güneş, eşi Hasan Güneş’i istemediğini, elektrik ve su faturası sebebiyle sürekli tartıştıklarını ve eşinin çok üstüne geldiğini açıkladı.

Esra Erol temizlik takıntısının yıktığı yuvayı birleştirecek! - Internet  Haber

Ayrıca temizlik takıntısının olduğunu da kabul eden Fatma Güneş, kendisini eşi Hasan Güneş’in hasta ettiğini iddia etti. Öte yandan olay tüm sosyal mecralarda gündem oldu. Özellikle Twitter ve Instagram üzerinden yapılan paylaşımlarda Fatma Güneş, son dönemlerin favori dizisi Masumlar Apartmanı’ndaki Ezgi Mola’nın can verdiği Safiye karakterine benzetildi.

‘’Evlenince Safiye’’, ‘’Safiye evlenmiş’’ şeklindeki yorumlarla program gündem oldu. Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si geçmişte yaşadığı travmalar sebebiyle ileri derecede temizlik takıntısı bulunan, evdeki bireyleri de temizlik bağımlılığı sebebiyle zaman zaman bıktıran bir karakter.