TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı her hafta Salı günü ekranlara gelmeye devam ediyor. Gerçek hayattan konuları ele alan dizi her hafta birbirinden ilginç sahne ile gündeme geliyor. Çok konuşulan sahnelerden birine daha imzasını atmayı başardı.

Yeni sezonun en çok izlenen dizileri arasında yerini almayı başaran Masumlar Apartmanı farklı olay örgüsü ile dikkatleri üzerine çekti. Oyuncuların yüksek performansı ve alışılmışın dışındaki olay örgüsü sayesinde reyting rekorları kırıyor. Sosyal medyanın gündeminden düşmeyen bölümleri ile ekranda tutunmayı başardı.

Aşk-ı Memnu’ya döndü! Masumlar Apartmanı’nda pek de masum olmayan mesele!

Yeni Bölümünde Neler Yaşandı…

Birçok ünlü oyuncunun başrolünde yer alması ile kaliteli bir hal alan dizi izleyicileri tarafından oldukça ilgi gördü. Yeni bölümünde ise Gülben’in maceraları devam etti. Geçtiğimiz hafta Esra’yı iterek yaralanmasına neden olmuştu. Bu bölümünde ise Han’ın Gülben’i şikâyeti üzerine Gülben karakola götürüldü. Konser ile anlaşan Han’ın amacı Gülben’e ders vermektir. Fakat Gülben’in Esat’tan vazgeçmeye niyeti yoktur.

Aşk-ı Memnu'ya döndü! Masumlar Apartmanı'nda pek de masum olmayan mesele! 1

Esra’ya yaşattıklarından pişman olsa bile Esat’a duyduğu aşktan hiç pişman değildir. Korkudan sorgu sırasında altına işleyen Gülben utanç duyar ve babasının karşısına çıkmak istemez. Babası hayatında ilk defa Han’ı azarlar. Han bunun için üzülmek yerine sevinir.

Masumlar Apartmanı’nda Aşk Üçgeni Mi?

Gülben Han’ın her şeyi Esat’a anlattığını düşündüğünden çarşafları sakladıkları katı ateşe verdi. Kapının üstüne kapanması ve anahtarın kaybolması ile içeride kalır. Nefes alamaz ve İnci yardımına koşar. Gülben’in içeride kaldığını öğrenen Bayram’da tüm gücüyle Gülben’i kurtarmaya çalışır. Yangını fark eden Naci’de kapıya koştu ve Safiye’ye tepki göstererek Gülben’i kurtardı.

Aşk-ı Memnu'ya döndü! Masumlar Apartmanı'nda pek de masum olmayan mesele! 2

Gülben kendine gelir ve kendini kurtaran Naci’ye âşık mı olur? Çocukluk aşkı Esat’ı unuttu mu? Son sahnesi olay olan Masumlar Apartmanı bir aşk üçgenine doğru gidiyor. İzleyici ise tepkiler yağdırmaya devam ediyor. Dizinin alışılmışın dışında seyir gösterirken böyle bir sahneye yönelmesi izleyicinin hoşuna gitmedi.

Aşk-ı Memnu'ya döndü! Masumlar Apartmanı'nda pek de masum olmayan mesele! 3

Gülben’in durumu hem dalga konusu oldu hem de çok ağır tepkiler aldı. Sosyal medyada gündem olan sahne dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni bölümü çok merak edilen Masumlar Apartmanı’nda bu gidişat hoş karşılanmadı.