Son zamanların en sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisi reytinglerde diğer dizileri geride bıraktı. Yayınlandığı ilk bölümden bu yana çok büyük bir beğeni yakalamayı başardı. Gerek konusu gerekse oyunculukları ile ilgiyi üzerine toplamayı başaran Masumlar Apartmanı dizisi çok heyecanlı bölümler ile yayınlanmaya devam ediyor.

Masumlar Apartmanı dizisi gerçek bir hayat hikâyesinden uyarlanan bir dizidir. Diğer dizilerin başarısına rağmen ilk bölümden bu yana reytinglerde sürekli ilk sırada yer almayı başardı. Reytinglerde yakaladığı büyük başarının yanı sıra sosyal medyada da sürekli olarak gündem olmayı başaran dizilerden biri oldu.

Masumlar Apartmanı gelince, EDHO'ya yazık oldu! Baraj adeta yeniden dirildi! Hekimoğlu ne iyi ne kötü! 1

Evde yaşayan kişilerin çeşitli hastalıkları ve yaşadıkları olaylar insanları derinden etkiliyor. Son bölümde Gülben’in Naci’ye âşık olması üzerine olaylar daha da kızışacak gibi görünüyor. Bu olayın üzerine sosyal medyada adeta Masumlar Apartmanı rüzgârı esti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Yazık Oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi çok uzun süredir televizyon ekranlarında yayınlanan ve salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olmasına rağmen Masumlar Apartmanı’nın yayınlanmaya başlaması ile birlikte reytinglerde düşüşler yaşanmaya başladı. Son zamanların en sevilen dizileri arasında yerini alan Masumlar Apartmanı dizisi son zamanlarda diğer dizilerin reytingde düşmesine sebep oldu.

Özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde çok ciddi bir düşüş yaşandı. Her salı reytinglerde ilk sırada yer alan EDHO dizisi Masumlar Apartmanı dizisi yayınlanmaya başlamasından itibaren 2. sırada yer almaya başladı. Fakat bu duruma rağmen yine de ikinci sırada yer alması ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Baraj Dizisi Reytinglerinde Yükselme Var!

Salı günü Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan sevilen dizilerden bir diğeri ise Baraj dizisi oluyor. Bu dizinin reytingleri son zamanlarda çok ciddi bir düşüş yaşarken senaryoda yaşanan heyecanlı olaylar reytinglerin artmasına sebep oldu.

Dizide yer alan heyecanlı sahneler seyirciyi ekran karşısına kitlemeyi başardı. Salı günü bütün dizi reytinglerinde düşüşler yaşanırken Baraj dizisinde yükselmelerin yaşanması herkesi çok şaşırttı ve başarısı tebrik edildi. Sosyal medyada da çok konuşulan konulardan biri oldu.

Masumlar Apartmanı gelince, EDHO'ya yazık oldu! Baraj adeta yeniden dirildi! Hekimoğlu ne iyi ne kötü! 4