TV8 ekranlarının en sevilen programlarından biri olan MasterChef Türkiye’nin son takım kaptanı belli oldu. Yavaş yavaş finale doğru giden bu yarışmada heyecanlar gittikçe zirveye dayanıyor. Son 6 kişinin kaldığı programda  son defa kaptanlı oyun oynanacak. Dün akşam yayınlanan yeni bölümünde kaptan seçildi. Kaptanlar ile birlikte lezzetli bir çöp şiş hazırlamak için mücadele ettiler.

MasterChef Türkiye'nin son takım kaptanı seçildi

Son derece keyifli bir bölüm olmasının yanı sıra kaptanlar ile yarışılan son gün olması da biraz hüzünlü oldu. Özellikle son haftalarda bu program pek fazla izlenmemeye başlansa da heyecanla artması ile birlikte seyirciler tekrar izlemeye başladı. Kaptanlık heyecanının yaşandığı 116. bölümde çöp şiş yapmaları istendi.

Sefa Kaptan Seçildi!

Son kez kaptan seçilerek oynanacak olan oyunda seçilen kaptan Sefa oldu. Yarışmaya katıldığından bu yana takım kaptanı olmak istese de bir türlü olamayan Sefa ilk kez mavi takım kaptanı seçilerek yarışmanın sonuna doğru kaptanlık hayalinde gerçekleştirmiş oldu.

10 adet çöp şiş yapılması istenen yarışmacılar kıyasıya bir mücadele ile elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Son üçe kalan yarışmacılar Emir, Sefa ve Eray oldu. Bu üç yarışmacı arasından Sefa sıyrılarak bir takım kaptanı olmayı başardı.

MasterChef Türkiye'nin son takım kaptanı seçildi

Sefa MasterChef Türkiye’de en sevilen isimlerden biridir. Bu sebeple takım kaptanı olmasına seyirciler de dâhil olmak üzere herkes çok sevindi. Takım kaptanı seçildikten sonra yeni takımlar oluşturulmaya başlandı. Bu takımlar son takım oyunu biliniyor. Bundan sonraki bölümlerde bireysel oyunlar daha çok öne çıkacak.

Yeni Takımlar Belli Oldu!

Mavi takım kaptanı olarak seçilen Sefa kırmızı takım kaptanı olarak Emir’e uygun buldu. Masterchef Türkiye programında en çok kaptanlık yapan kişi Emir oldu. Son kaptanlık oyununda da Kaptan olmayı başaran Emir yeni takımına oluşturdu.

MasterChef Türkiye'nin son takım kaptanı seçildi

Barbaros, Serhat ve Sefa mavi takım yarışmacıları oldu. Kırmızı takım yarışmacıları ise Özgül, Emir ve Eray oldu. Büyük bir heyecan ile sona yaklaşan MasterChef Türkiye heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Bu iki takım arsında başlayan kıyasıya mücadele herkesi çok heyecanlandırmayı başardı.