Burak Deniz ve Alina Boz hayranlarını üzecek yeni bir haber geldi. ATV’nin en iddialı dizilerinden biri olacağı haberleri verilen Maraşlı dizisinin hazırlıkları uzun zamandan beri devam ediyor. Dizi hakkında neredeyse yaz aylarının başından beri konuşuluyor ve Burak Deniz ile Alina Boz hayranları tarafından dört gözle bekleniyor.

Burak Deniz ile başrollerini paylaşacağı kadın oyuncu hakkında bilgiler beklenirken Alina Boz’un bu karakteri canlandırılacağı da duyurulmuştu. İki başarılı ve sevilen oyuncunun bir araya getirilerek başrolleri paylaşacağı Maraşlı dizisi, hayranları tarafından hala sabırla bekleniyor.

Maraşlı dizisine ne oldu? Burak Deniz ve Alina Boz hayranları, biraz daha bekleyecek!

Ekrandaki uyumları ve nasıl göründükleri konusunda hayranları tarafından onay alan Burak Deniz ve Alina Boz’un yeni dizisi olacak Maraşlı hakkında hala net bir bilgi verilmiyor.

Dizinin Tanıtımı Yayınlandı Mı?

Dizinin tanıtımı bile hala yayınlanmış değil. Maraşlı dizisi ile ilgili detaylar ara sıra gündem konusu olsa da dizinin ilk 3 bölümünü çekme görevini alan yönetmen Kudret Sabancı’nın da projeden ayrıldığını duyurması herkesi şok etmişti.

Sağlıkla ilgili sorunları olduğunu belirten Kudret Sabancı, diziden uygun bir şekilde, vedalaşarak ayrıldığını belirtirken dizi henüz başlayamadan bir oyuncunun daha diziye veda ettiği haberleri gündeme gelmişti. Dizide Savaş karakterini canlandıracak olan Abdül Sesler’in de projeye veda ettiği, yerine ise Saygın Sosyal’in geldiği yönünde bilgiler edinilmişti.

Maraşlı dizisine ne oldu? Burak Deniz ve Alina Boz hayranları, biraz daha bekleyecek! 1

Geçtiğimiz haftalar içinde Burak Deniz, magazincilerle karşılaşmıştı. Bu karşılaşmada Burak Deniz’in bıyık bıraktığı dikkatlerden kaçmamıştı. Yeni dizideki yeni imajının da nasıl olacağı tahminleri de az çok ortaya çıktı. Burak Deniz, dizi çalışmalarının gayet güzel gittiğini ve sette tüm pandemi önlemlerinin de alınarak çalışıldığını belirtti.

Henüz Tarih Verilmiyor!

Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerde oynayacağı Maraşlı dizisi için hala net bir tarih verilemese de Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medya hesabından duyurduğu kulis haberlerine göre yeni bir değişiklik olmadığı takdirde Ocak ayı içinde dizinin hayranlarıyla ekranlarda buluşması bekleniyor.

Bu bilgilere göre Maraşlı dizisinin herhangi bir aksaklık ve değişiklik olmadığı sürece ocak ayında ekranlara geleceği düşünülmekte. Dizinin ilk 3 bölümü de iç içe çekilerek bitirilmişti.