Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine sürpriz bir oyuncu dâhil oluyor. Cumartesi akşamları yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci canlandırıyor. Uzun zamandır televizyon ekranlarında olan bu dizi kemik bir kitle tarafından takip ediliyor.

Son zamanlarda reytinglerinin düşmesi ile birlikte dizinin senaryosuna değişiklik yapıldı ve sürpriz bir isim diziye dâhil oldu. Dizinin son bölümleri Yıldız ve Kuzey’in kına ve düğün hazırlıkları ile geçiyor. Uzun uğraşlar sonucu evlenmeyi başaran bu çift hayatlarında nasıl bir değişiklik olacağını henüz bilmiyor. Yakın bir zamanda Şahika isimli yeni bir karakter diziye dâhil olacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Son Bölümünde Yaşananlar

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi her cumartesi günü yayınlanmaya devam ediyor. Son bölümde Yıldız ve Kuzey sonunda muradına ederek evlenmeyi başardı. Son bölümde Yaşar babanın ortalığı karıştırdı düşünülse de durum daha farklıydı.

Her şeye rağmen Yaşar’ın gönlü düğüne gitmeye razı olmadığı için düğüne gitmedi. Daha sonra yayınlanan fragmanında ise romantik sahneler izleyeceğiz gibi görülüyor. Dizi ile ilgili çok yeni gelişmeler olacak. Aynı zamanda bize yeni bir kişinin dâhil olacağı da söylentiler arasında.

Kim bu Şahika? Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine Paramparça dizisinin oyuncusu geliyor!
Güneş Emir Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisine Dâhil Oluyor!

Deniz Yıldızı dizisi ile tanınan Güneş Emir isimli güzel oyuncu Kuzey Yıldızı ilk Aşk dizisine dâhil oluyor. Şahika isimli karakteri canlandıracak olan Güneş Emir dizi için setlere girmeye başladı. Nasıl bir karakter ile karşımıza çıkacağı henüz bilinmiyor. Kadrosuna yeni bir oyuncu dâhil eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yönetmenliğini Ersoy Güler yapıyor.

Kim bu Şahika? Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine Paramparça dizisinin oyuncusu geliyor! 1

Güneş Emir Şahika rolü ile diziye dâhil olacak. Fakat ne zaman dâhil olacağı henüz bilinmiyor. Şimdilik yardımcı oyuncu olarak diziye dâhil olacak olan Güneş Emir isimli başarılı oyuncu karakter sevildiği takdirde dizide kalıcı olabilir. Dizi sevenleri büyük bir heyecan ile oyununun diziye dâhil olmasını bekliyor.