Kredi kartı, kullanım amacıyla çok faydalı bir ürün olmaktadır. Üzerimizde nakit olmadığı anlarda kullanabileceğimiz kredi kartının faydaları kadar zararları da bulunmaktadır. Öyle ki kredi kartı harcamalarını düzensiz yapan veya alışverişte kendini kaybeden bireyler, bu hususta borç batağına saplanmaktadırlar. Kredi kartı başvurusu Denizbank ile ilgili konuya değinmeden önce kredi kartı harcamalarını kontrol edemeyecek veya alışveriş anında kendinizi kaybedecek bir bireyseniz kesinlikle kredi kartından uzak durmanızı öneriyoruz. Eğer ben amacı doğrultusunda kullanırım diyenlerdenseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu Denizbank ile ilgili olarak her türlü bilgi ve başvuru aşamasına erişebileceğiniz bu yazımızda Denizbank kredi kartı avantajlarından ve nasıl başvuru yapılacağından bahsedeceğiz.

Denizbank Kredi Kartları

Denizbank, sürekli olarak yeni kampanyalar ve hizmetler sunan günümüz modern bankalarından öne çıkanlar arasında yer almaktadır. Denizbank’ın Bonus Kart adında kredi kartı bulunmaktadır ve çok sayıda kişi bu kredi kartından faydalanmaktadır.

Birçok kredi kartı bulunan Denizbank’ın kredi kart türleri aşağıdaki gibidir:

 • Denizbank Bonus
 • Emekli Bonus
 • Afili Bonus
 • D-Şarj Bonus
 • Taraftar Kartları
 • Net Kart
 • Ada Bonus Card

Bireysel kredi kartları bu şekilde öne çıkan Denizbank müşterilerine en sık Deniz Bonus Card vermektedir. Sürekli güncellenen kampanyalara sahip bu söz konusu kart avantajlı alışverişler yapmanız için sizlere farklı fırsatlar sunmaktadır. Anlaşmalı işyerlerinde ise belirli oranda indirim veya puan olayı bulunmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmanın 6 farklı yolu vardır. Bunları teker teker anlatacağız, size cazip gelen yöntemle birlikte başvuru yapabilir ve başvuru sürecinin sonunda olumlu sonuç alırsanız kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.

 • Denizbank Kredi Kartı Şube ile Başvuru

Her bankada olduğu gibi Denizbank’ta da direkt olarak şubeden başvuru imkanınız bulunuyor. Eğer İnternet ile, SMS ile uğraşmam diyorsanız herhangi bir Denizbank şubesine giderek talebinizi ilettiğinizde size gerekli bilgilendirmeleri verecekler ve kredi kartınızın başvurusunu alacaklardır.

 • Denizbank Kredi Kartı İnternet ile Başvuru

Denizbank Kredi kartı için İnternet’ten de başvuru yapma imkanınız bulunmaktadır. Günümüz teknoloji zamanında her banka İnternet üzerinden başvuru almaya başlamış durumda. Denizbank’ın resmi İnternet sitesine girip kredi kartları bölümüne geldikten sonra karşınıza çıkan başvuru formunu doldurduktan sonra Hemen Başvur seçeneğiyle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızın onay alması durumunda şubeye giderek kartı teslim alırsınız.

 • Denizbank Kredi Kartı SMS ile Başvuru

Denizbank kredi kartı almak için SMS üzerinden başvurma imkanınız da vardır. Eğer İnternet çok zor  geliyorsa ve şubeye gitmeye de üşeniyorsanız ya da şube uzaksa direkt olarak tek bir SMS’le başvuru kaydınızı oluşturabilirsiniz. Telefonunuzun SMS bölümüne geldikten sonra Alıcı bölümüne 3280 yazacaksanız. Ardından mesaj bölümüne girip KKART yazıp bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı yazmalısınız. Yani göndereceğiniz mesaj şu şekilde olacaktır. “KKART 58930199294”

 • Denizbank Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri ile Başvuru

Denizbank kredi kartınızı Müşteri Hizmetlerini arayarak da talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizinle direkt olarak kredi kartıyla ilgili iletişime geçecek ve aklınıza takılan her konuyu yanıtlayacaktır. Şubeye gitmekle arasında bir fark yoktur. Eğer okuduğunuzu anlamıyorsanız ya da okumam ben diyorsanız müşteri temsilcisinden anlatmasını isteyebilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri numarası 444 0 800’dür. 

 • Denizbank Kredi Kartı Mobil Uygulama ile Başvuru

Denizbank kredi kartına mobil uygulama ile de başvuru yapma imkanınız bulunuyor. Hemen Deniz mobil uygulamasını Android veya iOS cihazınıza indirin ardından başvuruda bulunun. Uygulamadan kredi kartı başvurusu yapmak için bir şart bulunuyor. O şart ise Denizbank müşterisi olmak. Eğer Denizbank müşterisi değilseniz direkt olarak mobil uygulama üzerinden ne yazık ki başvuru yapamıyorsunuz.

 • Denizbank Kredi Kartı ATM ile Başvuru

Denizbank kredi kartı almak için son yöntem ATM ile başvuruda bulunmaktadır. Yine mobil uygulama da olduğu gibi ATM’de de sadece Denizbank müşterileri başvuru yapabilmektedir. Eğer henüz Denizbank müşterisi değilseniz yani en azından hesabınız yoksa, ATM’yi de Mobil uygulamayı da kredi kartı başvurusu için ne yazık ki kullanamazsınız. Eğer müşteriyseniz Kartınızı takın ardından Başvurulara tıklayın ve kredi kartını seçin.

Deniz Bonus Card Özellikleri

Denizbank’ın en çok tercih edilen kredi kartı olarak ön plana çıkan Deniz Bonus Card, karşılıklı olarak anlaşma yaptığı tüm işletmelerde yapmış olduğunuz harcamalar için size bonus kazandırmaktadır ve belirli bir bonus tutarı aştığınızda o tutarda indirimler sizlere yapılmaktadır.

Ürün satıcısı kredi kartına taksit imkanı sunsun sunmasın bu farketmiyor. Denizbank kredi kartı alışverişlerinizde 9 taksit imkanı bulunuyor. Eğer başvurunuz onay alırsa 190 TL bonus kazanıyorsunuz, nakit avans kullanabiliyorsunuz ve çok düşük faiz oranlarıyla alışveriş yaparak faizden de kazanabiliyorsunuz.