İbrahim Tatlı ses aile sırlarının ifşa olduğunu söyleyerek bunu yapan kişinin peşine düşmüştü. Sırları yayan kişinin oğlu Ahmet Tatlıses olduğu iddia edilmişti. İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses tatil için gittiği Bodrum Gümüşlükte görüntülendi, korumaları Tatlıses’ e siper oldu.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlı ses tatil beldesi Gümüşlük’ te  bir balık restoranında ona eşlik eden iki kadın arkadaşı ile görüntülendi. Fotoğrafının çekildiğini fark eden Tatlıses görüntü vermek istemedi, korumaları sanatçının etrafına siper olarak kameramanların görüntü almasını engelledi. Korumaları çekim yapan ekibin yanına gelerek “İbrahim Bey görüntülenmek istemiyor. Çıkan haberlere çok üzülmüş. ‘Oğlu ile kavga etti’, ‘Oğlunu darp etti’ haberleri asılsızdır. Bugün konuşmayacak ama daha sonra size açıklama yapacaktır.” Sözlerini aktardı.

İmparator lakaplı ünlü şarkıcı Twitter’ dan yaptığı açıklamada aile sırlarını ifşa eden bir köstebeğin olduğunu yazmıştı. Tatlılıses konuyla ilgili şu sözleri sarf etmişti : “İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum. Tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çok da seviyorum be arkadaş, neden? Ailesinin sırlarını ortaya çıkaranın oğlu Ahmet Tatlıses olduğu iddia edilmişti İbrahim Tatlı ses ise öyle olmadığını söylemişti.