Kırmızı Oda dizisi konusu gereği düzenli olarak oyuncu değiştiren dizilerden birisi olmayı başardı. Dizinin başlarından beri katılan Evrim Alasya’nın performansı çok beğenilmişti. Şu an diziden ayrılan Alasya Akrep dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Daha sonra ise dizide en çok dikkat çeken isim Melisa Sözen olmuştu. Sözen hikâyesi dikkat çeken Alya karakterini çok başarılı bir şekilde canlandırmış ve diziden güzel bir şekilde uğurlanmıştı. Şimdi ise diziye yeni katılan isim Burcu Biricik oldu.

Kırmızı Oda dizisine Burcu Biricik’ten sonra Medcezir’in Hasan’ı Cenk Kangöz geliyor!

Biricik’in rolü Boncuk ve Boncuk dizide ilk andan itibaren üç sarıklı ve sakallı adamla birlikte göründü. Seyirciler görür görmez karakterin hikâyesinden etkilendi.

Boncuk’un Hikâyesi

Boncuk doktora eşi ile birlikte geliyor. Ancak ondan başka kimsenin görmediği üç ermişle birlikte giriyor hikâyeye. İlk izlemini çok da olumlu olmayan eşi ise bugüne kadar Boncuk’un sorunuyla tam olarak ilgilenmiş gözükmüyor.

Eşi ile Hollanda’da yaşayan Boncuk’un sorununun tam olarak ne olduğu henüz belli değil. Halüsinasyonlar gören Boncuk’la birlikte diziye bir başka isim daha katılacak. O da seyircinin Kurtlar Vadisi, Medcezir ve Fatmagül’ün Suçu Ne dizilerinden  hatırladığımız Cenk Kangöz oldu.

Kırmızı Oda dizisine Burcu Biricik'ten sonra Medcezir'in Hasan'ı Cenk Kangöz geliyor! 1

Kangöz seyircinin beğendiği ve dikkatini çeken isimlerden birisi. Dizideki rolü ise şimdiki zamanda değil de Boncuk’un hatıralarındaki flashback’lerle olacak. Boncuk’un hikâyesi büyük bir merak konusu olduğu için Cenk Tangöz’in rolü hakkındaki detaylar da şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

Cenk Kangöz Kimdir?

Boncuk’un babası olarak diziye katılacak olan Kangöz aslında mimar ama oyunculuk eğitimi de almış. 33 yaşında iken o zamana kadar yaptığı mimarlığı bırakarak oyuncu olmaya karar vermiş ve Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk eğitimi almış.

İlk olarak Kolpaçino’da rol alan oyuncu, G.D.O. Karakedi filminde de oynadı. Oynadığı diziler ise Fatmagül’ün Suçu Ne, Medcezir, Kördüğüm, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Diriliş Ertuğrul, Vurgun ve Azize. Karizmatik ve farklı bir havası olan Kangöz, oyunculuğu ile de beğeni toplayan birisi. Şimdi de Kırmızı Oda seyircileri yeni bölümleri merak ediyor. Boncuk’un hikâyesinin nasıl gelişeceği ise en çok merak edilen konulardan birisidir.