TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren ekranların sevilen dizisi olmayı başardı. Alışılmışın dışında konulara değinen dizi reyting sonuçları ile adeta bir yarışa girdi. Dizi her hafta gerçek hayat hikâyelerinden kesitler ile izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen diziden Ayla’nın vedası izleyiciyi yasa boğmuştu. Melisa Sözen’in vedası izleyiciyi çok derinden etkilemişti. Yeni bölümünde ise Boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik’in Kırmızı Oda dizisinde yer alması ise sevindirici bir haber olmuştur.

Kırmızı Oda Dizisinde Boncuk Karakterinin İlginç Hayat Hikâyesi

Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen Boncuk karakteri bu haftada izleyicisi ile buluşacak. Boncuk’un hayat hikâyesinden kesitlere yer verilecek olan Kırmızı Oda dizisi merakla bekleniyor.  15. bölümüyle ekranlara Cuma akşamı gelecek olan dizi Burcu Biricik’in inanılmaz rolü ile canlandırdığı Boncuk karakteri ile izleyicisi ile buluşacak.

Kırmızı Oda dizisinde Doğduğun Ev Kaderindir’e nasıl ince bir pas var!

Yeni bölüm fragmanı yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Erenler:” Biz çok düşündük ve bir karara vardık. Sen bu doktora tüm her şeyi olduğu gibi anlatabilirsin” sözleri dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Ünlü oyuncu Burcu Biricik inanılmaz performansı ile iyi bir oyunculuk sergiliyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisine Doktor Hanımdan Gönderme!

TV8 ekranlarında yayınlanan bir başka dizi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Kırmızı Oda dizisinde yer alan Doktor Hanım karakterine can veren Binnur Kaya’dan gönderme yapıldı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım’ın Boncuk’a olan sözleri:” Senin doğduğun evden bu yana taşıdığın bir yük var omuzlarında…

Kırmızı Oda dizisinde Doğduğun Ev Kaderindir'e nasıl ince bir pas var! 1

Hepimizin unutamadığı anları vardır bu hayatta, şuan seninde unutamadıkların olduğu gibi. Ermişler belki de sırf bu yüzden gelmişlerdir” dikkat çekti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin özeti niteliğinde olan bu sözler aslında diziyi bir çırpıda anlatmıştı.

Herkesin doğduğu evden getirdiği çeşitli yükleri var omuzlarında… Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde geçtiğimiz aylarda bir sahnede Demet Özdemir ve Binnur Kaya ortak bir sahne almıştı. Zeynep karakteri Doktor Hanıma gitmiş ve iki dizi arasında ilk birleşme bu şekilde sağlanmış oldu.