Bilindiği, gibi Kırmızı Oda, gerçek hikâyeler hem Cuma saat 20. 00 de TV8 de ekranlara geliyor. Farklı oyuncuların konuk olup, gerçek hikâyeleri canlandırdığı Oda, yeni bölümleriyle, yayın hayatına devam ediyor.

Bu hafta kırmızı oda Boncuk’ un hikâyesi merak edilen konulardan biridir. Geçtiğimiz günlerde, kırmızı odanın 24. bölümünün fragmanı yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan, kırmızı odanın, 4 Aralık’ta ki bölümün de, Boncuk ismindeki hastanın tedavi için gelmesiyle, hikâyesi de ilgi çekmiştir.

Oyuncu Burcu Biricik’ in canlandıracağı boncuk karakteri, gerçek hayatla bağlarını koparmıştır ve yardıma ihtiyacı vardır. Boncuk’ un hastalığı merak edilmektedirler. 4 Aralık ta yayınlanacak bölüm de detaylar da öğrenilmiş olacaktır. Yaşanacakları, özetlemek gerekirse,

Binnur Kaya’nın başrolünü oynadığı ve Banu Kiremitçi’ nın senaryosunu yazdığı kırmızı oda dizisinin, yeni bölüm de gösterilen fragmanın da, Selvi karakteri seneler sonra dışarıya adım atacaktır.

Burcu Biricik’ in canlandıracağı, Boncuk karakteri ise, hayalin de ermişler olarak adlandırdığı, kişilerin yönlendirmesi ile hareket etmesi ve hayal dünyasında kurduğu şeylerle ekrana gelecektir. Bu da dizinin giderek heyecan vereceği konusun da mesajlar vermektedir.

Burcu Biricik Kimdir?

Burcu Biricik Antalya Elmalı’ da dünyaya gelmiştir. 1989 Mayıs doğumludur. Boğa burcudur. İzmir Ege Üniversitesin de eğitimini tamamlayan Burcu Biricik’ Arkeoloji bölümünden mezundur.

KIRMIZI ODA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Üniversite de öğrenciyken, Bornova Belediyesin de, tiyatrolar da çalışmaya başlamıştır. İkinin biri, Yaşlı hanımın ziyareti, Yedi kocalı Hürmüz gibi kısa film ve çeşitli oyunlar da görev almıştır.

006 senesin de Antalya ilim de düzenlenen güzellik yarışmasına katılmıştır. Akdeniz kraliçesi derece vardır. Oyunculuğunun yanın da, 2016 da film yönetmenliği de yapmıştır. 2015’ de ise nişanlanmıştır. 2016 Temmuz ayında da, Emre Yetkin ile nikâh masasına oturmuştur.

BURCU BİRİCİK KİMDİR

Son zamanlar da Star TV’ de yayınlanan, kuzgun dizisin de başrolü oynamıştır. Dizi de Dila karakterini canlandırmıştır. Burcu Biricik, 1.70 boyunda ve 53 kg dur. En son yer aldığı proje kırmızı odadır. Kırmızı oda da Boncuk karakterine hayat verecektir. Kırmızı Oda her cuma TV8 de yayınlanıyor.