Artık Tivibu’da seyircisiyle buluşmaya devam edecek olan Alef dizisi seç izle klasöründe yerini aldı. Türk Telekom tarafından seyirciye sunulan dijital televizyon platformu Tivibu’da bulunan seç izle klasöründe Aralık ayında gişe rekortmeni yapımlar bulunacak. Sinema kanalları olan seç izle ve kırmızı halı klasörlerinde yer alacak olan yepyeni yapımlar seyircileri şimdiden heyecanlandırmış durumda.

Kenan İmirzalıoğlu ve Melisa Sözen’in Alef dizisini izlemeyenler için bir şans daha var!

Ülkemizde mistik polisiye türü konusunda ilk örnek olan Alef dizisi seç izle klasöründe bulunuyor. Türkiye’de dijital dönüşüm kapsamında lider firmalardan birisi olan Türk Telekom dijital televizyon Platformu kapsamında müşterilerine sunduğu Tivibu ile her zaman olduğu gibi Aralık ayı için de zengin ve güncel içerikleri barındırmaya devam ediyor.

Beyaz Perdeden Tivibu’ya

Tivibu sayesinde yakın zamanlarda beyazperdede yayın hayatına giren filmlerin kırmızı halı klasöründe izleyiciye sunuluyor. Seç izle klasörü içeriğinde ise farklı türlerde birçok yapımı yayınlamaya devam ediyor.

Seç izle dizi klasörü içeriğinde Türkiye’de mistik polisiye tarzı olarak izleyici ile buluşan ilk dizi olan Alef de yer alıyor.

İlk yerli mistik polisiye dizisi başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Melisa Sözen, Ahmet Mümtaz Taylan gibi usta isimleri barındırıyor.

Alef 2. sezon olacak mı? – Seyrederiz

İstanbul’daki çeşitli cinayetleri katil hakkındaki ipuçları kullanarak çözmeye çalışan dedektifler Kemal ve Settar, akademisyen olan Yaşar karakterinden de yardım alarak gizemli hikâyelere tanıklık ediyor.

Yeni Yapımlar Yolda

Aynı zamanda seyirci tarafından oldukça merak edilen yeni bir animasyon 12 Aralık’ta yayınlanacak. 27 Aralık’ta ise Mavi Korku 2 seyircileri ile buluşacak ve gerilim dolu bir konu gözler önüne gelecek.

Beyaz perdede yayınlandıktan hemen sonra Tivibu’da da yayınlanan filmlerin bulunduğu kırmızı halı klasöründe 21 Aralık tarihinde Scooby Doo serisi olan scoop isimli filmi seyircisiyle buluşacak.

Alef dizisi konusu ne? Kenan İmirzalıoğlu yeni dizisi Alef ne zaman  başlıyor?

22 Aralık’ta ise birkaç hafta önce vizyona girmiş olan Tenet olacak. Kıyametin önlenmeye çalışması zamanın tersine döndürülmesi gibi değişik konuların işlendiği büyük ilgi görmüş bir film olduğu biliniyor.

19 Aralık tarihinde ise oldukça ilginç bir konuya değinen yedinci hayat filmi seyircilere buluşacak. Yakın gelecekte olacağı düşünülerek hazırlanan filmde dünyada nüfusun artması nedeniyle ailelere tek çocuk şartı geçirilmesi konu ediliyor. Bu nedenle bir ailedeki yedi kız çocuğunun da tek bir kimlikle yaşamı gözler önüne seriliyor.