Ordu’da kaybolduğu sebebiyle aramalarına başlanan emekli astsubaydan kötü haber geldi. Tam 59 gün önce kaybolan emekli astsubay Remzi Beyazıt’ın cansız bedeni bulundu. Kaybolduğu gün eşiyle tartışan ve bu nedenle evden ayrılan sonra ise bir daha bulunamayan emekli astsubay Beyazıt dere kenarında ölmüş olarak bulundu.

İlk olarak otomobili bulunan Remzi Beyazıt’ın dere kenarında terk edilmiş bir vaziyette otomobili görüldü. Sonrasında ise 58 yaşındaki adamın cansız bedenin dere kenarında görüldü. Emekli astsubay Remzi Beyazıt’ın cansız bedeni suyun içinden çıkartılarak incelenmeye alındı. 58 yaşındaki emekli astsubayın vücudunun yabani hayvanlar tarafından parçalanmış olduğu öğrenildi.

Kız Kardeşinin Şüpheleri Var

Ancak Remzi Beyazıt’ın kız kardeşi hemşire Kudret Odabaşı ise açıklamasında ağabeyinin öldürülmüş olabileceğini düşündüklerini belirtti. Kayboldu gün abisi ile telefonda konuştuğunu ve canının sıkkın olduğuna dair bir şey anlamadığını söyleyen Kudret Odabaşı, abisinin öldürülmüş olabileceğinden şüphelendiklerinden bahsetti.

DEHŞET! 2 aydır kayıp olan emekli astsubayın cesedi böyle bulundu

Ordu’da 59 gün önce kayıplara karışan Beyazıt hakkında arama çalışmaları başlatıldığı sırada eşinin tartışıp evden ayrıldığını sonrasında ise bir daha haber alamadığını söylediği biliniyor. Bu tartışma gününden 59 gün sonra ise 58 yaşındaki vatandaşın cansız bedenine dere kenarında rastlandı.

Otomobili Terk Edilmiş Halde Bulunmuştu

Ordu’nun Altınordu ilçesinde bağlı olan Gökömer Mahallesi’nde bulunan Zaptiye Deresi kenarında 4 Ekim tarihinde emekli astsubayın otomobili terk edilmiş bir halde bulunmuştu.

Emekli Astsubay | 59 gündür kayıptı, korkunç halde bulundu - Kayıp

Vatandaşlar tarafından görülen otomobil jandarmaya haber verilmiş bölgeye gelen Jandarma ekipleri bu terk edilmiş otomobilin emekli astsubay Remzi Beyazıt’a ait olduğunu öğrenmişti. Sonrasında ailesine haber verilerek arama çalışmalarına başlandı. İz takip köpekleri ile başlatılan çalışmada herhangi bir sonuç alınamamıştı.

Çalışmaların devam etmesi üzerine yaklaşık olarak 2 ay sonra astsubayın arabasının bulunduğu yere yaklaşık 1 kilometre aşağısında kalan Gökömer ve Şenocak mahallenin ortasındaki dere yatağı sınırında emekli astsubayın cansız bedeni bulundu.

Remzi Bayazıt’ın cesedinin sudan çıkarılması ile yabani hayvanlar tarafından parçalandığı açıklaması yapıldı. Emekli astsubayın kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla cesedinin adli tıp Kurumu’na gönderildiği öğrenildi.