Kanal D Perşembe akşamları ekrana gelecek olan yeni dizisi ile zorlu bir rekabetin içerisine dalmış olacak. Bu akşam için daha önce kanalın dizisi Yeni Hayat’tı. İstenilen başarıyı yakalayamayınca dizi yayından kaldırıldı. Bu akşamın başarılı yapımları Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktorla yarışacak olan yeni dizi ise İyi Aile Babası. Perşembe gününün bir başka iddialı yapımı ise kalk gidelim.

Üstelik bu yarışa Sol Yanım da katılmıştı ama pek başarılı görünmedi. 3 Aralık itibari ile Perşembe rekabetine katılacak olan İyi Aile Babası kadrosu ile en güçlü görünen yapımlardan birisi. Şebnem Bozuklu ve Çağlar Çorumlu gibi başrol oyuncularına Melek Baykal, Salih Kalyoncu ve Timur Acar gibi oyuncuların da eklenmesiyle bir komedi dizisinde olabilecek en iyi kadrolardan birisine sahip olan dizinin başarılı olup olamayacağı merak ediliyor.

Perşembe Akşamı Yarışı

 

Bir Zamanlar Çukurova ATV’nin en baştan beri yüzünü güldüren diziler arasında. Mucize Doktor da belirli bir izleyici kitlesine sahip. Kalk Gidelim ve TRT için reyting pek önemli değil ama dizi de başarılı. Show Tv de Perşembe akşamları başarılı olacak gibi görünüyor. Bu tabloya rağmen Milliyet yazarlarından Anibal Güleroğlu İyi Aile Babası dizisinde bir komedide olması gereken her şey olduğunu ve dizinin başarılı olacağını iddia etti.

Kanal D yeni dizisini tutturmayı başarırsa şapka çıkartılır! 1

Anibal Güleroğlu Yorumları

 

Anibal Güleroğlu komediler konusunda izleyici kitlesinin ilgisini ayakta tutmanın zor olduğunu belirtti. Ama hem kadrosu hem de konusuyla İyi Aile Babasının umut vadettiğini de vurguladı. Dizinin konusu ailesine çok düşkün olan bir diş hekiminin, aynı apartmanda oturdukları anne babası ve karısı, çocuklarıyla birlikte aile hayatını dengelemeye çalışmasına dayanıyor.

Kanal D yeni dizisini tutturmayı başarırsa şapka çıkartılır! 2

Dizi başlamadan senarist Tayfun Güneyer yerine Selçuk Aydemir getirildi. Ayrıca oyunculardan Bahar Şahin’in korona testi pozitif çıkınca yerine Eslem Akar geldi. Ancak değişiklikler olsa da dizinin izleyici kitlesini yakalayacağı ve beğenileceği tahmin ediliyor. Tabi bu tahmin de en büyük rol oynayan etken oyuncu kadrosu. Dizi bugüne kadar en beğenilen usta komedi oyuncularını içeriyor.