Uzun zamandır ekranlarda görülmeyen Kadir Doğulu son zamanlarda mutlu süren evliliği ve eşi Neslihan Atagül’ün menajerliğini yapması ile gündeme gelmişti. En son TRT1’in ekran ömrü kısa süren dizilerinden olan Vuslat da yer alan sanatçı pandemi nedeniyle bir süre daha dinlenmek ve ekranlardan uzak kalmak istemişti.

Ancak yeni yaptığı bir sosyal medya paylaşımı hayranlarını sevindirdi. Zaten daha önce Pastel Film’in sahipleri olan Efe ve Yaşar İrvül ile bir paylaşım yapan Doğulu’nun hangi projede yer alaağı tahmin edilmişti. Güneş Tutulması adlı bu dizinin Oak ayında seyircilerle buluşması bekleniyor. Kadir Doğulu da bu projede yer alacak oyunculardan birisi olacak.

Dizi Setinden İlk Fotoğraf

Beykoz Kundura’da Güneş Tutulması için bir plato kuruldu. Dizinin çekimleri daha yeni başladı ve Kadir Doğulu hemen bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda daha önce kumral ve hafif kırlaşmış olan saçlarını çok daha koyu bir renge boyadığı fark edildi. Bu haliyle çok daha genç görünen oyuncunun hayranları yeni imajını çok beğendiklerini dile getirdi.

Kadir Doğulu yeni dizisi için imaj değiştirdi, beğeni yağdı!

Kadir Doğulu daha önce yaptığı açıklamalarda yeni projesinden bahsetmişti. Proje ve searyo hakkında ser verip sır vermeyen oyuncu hem kadroyu hem de senaryoyu çok beğendiğini dile getirmişti. Hatta senaryo hakkında bilgi vermemek için kendisini zor tuttuğunu ifade etmişti.

Güneş Tutulması Ocak’ta Yayın Hayatına Başlıyor

Setten paylaştığı fotoğrafın altına yeni dizisi olduğunu da belirten Doğulu, “yeni işler mi geliyor acaba” diye bir yorum yaptı. Daha önce Kalbimdeki Deniz ve O Hayat Benim gibi yapımları sunan Pastel Film’in yeni projesi olan Güneş Tutulması çok merak edilen dizilerden birisi.

Yönetmeni Deniz Koloş olacak olan dizinin senaristinin Ayça Mutlugil olacağı ve Fox TV’de yayınlanacağı tahmin ediliyor. Doğulu da daha önceki  bir açıklamasında Deniz Koloş’la çalışacağı için heyecanlı olduğunu dile getirmişti. Dizinin konusu ile ilgili henüz hiç bir şey paylaşılmadı. Doğulu da bu konuda bir açıklama yapmaktan kaçındı. Dizide kendisine eşlik edecek olan kadın oyuncu hakkında da henüz bir şey bilinmiyor.