İBB Kariyer bölümü üzerinden bir iş başvurusu ilanı yayınladı. En az lise mezunu adayların başvuru yapacağı şoför alım ilanı İBB sitesinde yayınlandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesinde görev yapmak isteyenler için yayımlanan otobüs şoförü alım ilanlarında adaylarda aranan başvuru şartları da bildirildi.

İBB Türkiye’nin en büyük belediyesi ve büyümeye devam ediyor, hal böyle olunca personel ihtiyacı da beraberinde geliyor. Kariyerine belediye de başlamak ya da devam ettirmek isteyen vatandaşlar için bir fırsat doğdu İBB sitesinde bir şoför ilanı yayınlandı ve başvuruya açıldı, ön başvuruda ilk kriter en az lise ya da dengi bir okuldan mezun olmanız. Çalışma saatleri, sosyal yardımları, maaşı açısından bir avantaj olan bu iş fırsatına şimdiden bir çok vatandaşımız değerlendirmek üzere başvuruda bulundu.

Geç Kalmayın ! BAŞVURULAR 26 TEMMUZ’DA SONA ERECEK!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından İBB Kariyer üzerinden yayımlanan personel alım ilanına adayların 26 Temmuz tarihine kadar başvuru  yapması gerektiği bildirildi.

İşte Başvuru Şartları

  • En az lise mezunu olmak
  • E sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak
  • SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilisigi bulunmamak
  • Vardiyali çalisma düzenine uyum sağlayabilecek
  • Istanbul Avrupa veya Anadolu Yakasi’nda ikamet eden

Başvurunuzu https://kariyer.ibb.istanbul/IlanDetail/ShowIlanDetails?ilanID=1408 linki üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.