$ DOLAR → Alış: 7,69 / Satış: 7,72
€ EURO → Alış: 9,03 / Satış: 9,07

İŞKUR, 53 Bin Personel alımı gerçekleştirecek!

İŞKUR, 53 Bin Personel alımı gerçekleştirecek! 2018 İŞKUR Personel alımı ne zaman? İŞKUR’un bu ilanını gören vatandaşlar İŞKUR personel alımına nasıl başvuru yapılacağını araştırıyor. Peki, başvurular nasıl yapılacak, başvuru detayları neler? İşte ayrıntılar…

  • 14.11.2018
İŞKUR, 53 Bin Personel alımı gerçekleştirecek!

İŞKUR, geçtiğimiz günlerde çeşitli kadrolara işçi istihdam edileceğine ilişkin ilan yayınladı. İŞKUR ‘da yayımlanan ilanlarda kamuya ve özele en az okur yazar olan adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. Kamu kurumlarına ve özel kuruluşlara yapılan alımlar için başvurular İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.

İŞKUR ‘da yayımlanan bu ilanlara başvurular İŞKUR resmi internet sayfası iş ilanları kısmından ve İŞKUR Bölge Müdürlüklerinden yapılmaktadır. İŞKUR Bölge Müdürlüklerinden başvuru için kimliğinizle birlikte en yakın İl ya da İlçe İŞKUR Müdürlüğüne müracaat edin. İnternet üzerinden başvuru için de aşağıdaki bağlantı adresi üzerinden yapılacaktır.

2018 BELEDİYE ALIMLARI

Belediyeler ise en az okur yazar olan adaylar arasındna kadrolu işçi alımı yapmaktadır. Kadrolu olarak yapılan alımlarda personeller, belediyeler ile belediyelere bağlı şirketlerde ve il özel idareleri bünyesinde istihdam edilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.