Telefon üzerinden yabancı bir numara sizi sürekli arayıp rahatsız ediyorsa, ya da herhangi bir arkadaşınızın, tanıdığınızın, merak ettiğiniz bir kişin numarasını arıyorsanız isimden telefon numarasını bulma uygulamaları veya hatları sayesinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ev ve iş numaraları da dahil olmak üzere her türlü mobil numaraya kolay bir şekilde erişim sağlamanız mümkün. Mobil hatlar üzerinden yaptığınız bütün aramaların kayıtları tutuluyor. İsimden telefon numarası bulma, isimden telefon numarası nasıl bulunur? Gibi sorularınızın cevabını bu yazımızdan bulabileceksiniz. İşte isimden telefon numarası bulma işlemi…

İsimden Telefon Numarası Bulunabilir mi?

İsimden telefon numarası bulma işleminin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı da merak ediliyor. Numaradan isim bilgisine, isimden de numara bilgisine ulaşmak mümkün. Arayacak olduğunuz kişinin telefon numarasını çok kısa süre içerisinde bulmak istiyorsanız kolaylıkla birçok uygulama ve servise erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede isimden telefon numarası bulma işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Peki isimden telefon numarası bulma nasıl yapılır? İşte detaylar…

Servisler Aracılığıyla İsimden Telefon Numarası Bulma

Servisler aracılığıyla isimden telefon numarası sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İsimden Telefon Numarası Bulma Turkcell

İsimden telefon numarası bulma Turkcell servisi numarası 11832’dir. Bu servisi arayarak dilediğiniz ismi verip telefon numara bilgisine ulaşabilirsiniz.

İsimden Telefon Numarası Bulma Vodafone

İsimden telefon numarası bulma Vodafone servisi için numara 11842’dir. Bu servisi yine Turkcell’de olduğu gibi arayarak aradığınız kişinin numarasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

İsimden Telefon Numarası Bulma Türk Telekom

Türk Telekom isimden telefon numarası bulma işlemi daha kolaydır. TTRehber üzerinden isim ve soyisim yazarak numaraya ulaşabilirsiniz. Tabi bu servis sadece TTRehber’e izin veren müşteriler için çalışmaktadır. Yani eğer aradığınız kişi izin vermemişse ne yazık ki kullanamıyorsunuz.

Eski zamanlarda telefon numaraları rehber defterinden uzun uğraşlar sonucu teker teker arayarak bulunduğunuz ilin numaralarına ulaşım sağlayabiliyordunuz. Teknolojinin hayatımızın her yerine girmesiyle birlikte artık buda tarih oldu. Türk Telekom sayesinde kolaylıkla isimden telefon numarası bulunuyor.

Türk Telekom TTRehber hizmetine erişim sağlamak için BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Burada yer alan beyaz sayfalar erişim alanına girip, ev numaralarını bulabilirsiniz. Eğer aradığınız numara bir ev numarası değilse, sarı sayfalara girip iş ve kurum telefon numaralarına göz atabilirsiniz. Eğer aradığınız numara iş ve kurum numarası da değilse, 11880 gibi servislere başvurmanız gerekiyor.

Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzun tuşlar bölümüne girip *100# tuşlayıp arama tuşuna basarak bilinmeyen numaralar servisine erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede arayan kişinin hem numarasını hem de diğer tüm bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

İsimden Telefon Numarası Bulma Nasıl Yapılır

Belirtilen servislere erişim sağladığınızda aradığınız kişinin ilk olarak isim ve soyismi, ardından hangi şehirde olduğunu bilmeniz gerekiyor. Eğer şehir bilginiz yoksa ne yazık ki numaraya erişim sağlayamazsınız. Bunun yanı sıra hangi ilçede olduğu da büyük önem taşıyor. Tüm bu bilgileri verdikten sonra o ilçede yer alan aynı isim soyisime bağlı numaralar size verilir.

Gizli Numaradan Arayan Nasıl Bulunur? Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Beni Arayan Numaraları Nasıl Öğrenebilirim? Beni Kim Aramış?