Türkiye İş Bankası, kış aylarında olduğumuz şu günlerde müşterilerine kış kredisi sunuyor. Acil nakit ihtiyacınız varsa İş Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisi bünyesinde ki kış kredisini alabilirsiniz. Uygun faiz oranı ve yüksek vadelendirme fırsatıyla birlikte müşterilere sunulan kış kredisi için 36 aya kadar vadelendirme yapılabiliyor.

İş Bankası Kış Kredisi

İş Bankası kış kredisi 2019 yılının başladığı günden itibaren müşteriler tarafından alınabiliyor. Peki bu kredinin detayları neler? Ne kadar faiz oranı sunuluyor, minimum ve maksimum değerler neler? İşte tüm detaylar…

İş Bankası Kış Kredisi ile 1 aydan 36 aya kadar (gelirinizin yettiği sürece) istediğiniz sürede vadelendirme yapabiliyorsunuz. Fakat 36’aydan daha yüksek vadelendirme hizmeti sunulmuyor. 36 aylık vade sistemi de 3 yıla eşit olmaktadır.

İş Bankası Kış kredisi en düşük 3.000 TL, en yüksek 50.000 TL olarak verilmektedir. Kredi için sunulan faiz oranı ise %2.45’tir. Faiz noktasında herhangi bir şekilde indirim v.s. yapılmamakta olup, kredi alacak herkes için sabittir.

İş Bankası Kış Kredisi Nasıl Alınır

İş Bankası kış kredisi almak için size en yakın İş Bankası şubesine almak istediğiniz tutarda başvuruda bulunabilirsiniz. Yapacağınız başvuru sonucunda geri ödeme potansiyeliniz, gelir durumunuz, kredi notunuz gibi kredi kriterleri incelenecek ve olumlu ya da olumsuz olarak birkaç gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. İş Bankası Kış Kredisi kampanyası 4 Mart 2019 tarihinde sona erecektir. Bu yüzden kredi çekme düşünceniz varsa fırsatı kaçırmadan başvurmalısınız.

İş Bankası Kış Kredisi Hesaplama

İş Bankası Kış Kredisi hesapla belirli bir tutar üzerinden örnek olarak yapılmaktadır. Çekmeyi düşündüğünüz tutarlar kapsamında sizde kendi hesaplamanızı yapabilirsiniz.

İş Bankası Kış Kredisi için biz 20.000 TL 36 ay vadeli kredi tercihinde bulunduk. Bu kapsamda İş Bankası’nın bize sunduğu değerler şu şekilde oldu:

Kredi Tutarı : 20.000 TL

Kredi Vadesi : 36 Ay

Faiz Oranı: %2.45

Tahsis : 105,00 TL

Hayat Sigortası : 166,65 TL

Aylık Taksit Tutarı : 907,89 TL

Toplam Geri Ödeme: 32.684,04 TL 

İş Bankası Kış kredisi kampanyasında 20.000 TL kredi çektiğinizde, toplam olarak 3 yılın faizi 12.684,04 TL olarak belirlenmiştir. Her ay 907 TL ödeme yaparak İş Bankası Kış Kredisi kampanyasından 36 ay vadeli 20.000 TL alarak faydalanabilirsiniz.