Teknolojinin her geçen gün gelişim gösterdiği günümüzde artık nakit para taşıyan kişi sayısı çok azalmış durumda. Çoğunluk kredi kartları ve banka kartlarıyla işlem yapıyor. Buda küçük veya büyük farketmeden tüm işletmeler için pos cihazı kullanım zorunluluğunu doğuruyor. Günümüzde, yeni bir işletme açıldığında ilk yapılması gerekenler arasında “pos cihazı almak” ilk sıradaki yerini almıştır. Çünkü pos cihazları ülkedeki satışların %40’lık büyük bölümünü kapsıyor.

İş Bankası POS Ürünleri

İş Bankası, Türkiye sınırları içerisinde en çok POS ürünü sunan bankalardan biridir. Toplam olarak 14 farklı pos türü bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyacına göre istediğiniz pos türünü seçerek, müşterilerinizin kart alışverişlerini rahatlıkla yapmasını sağlayabilirsiniz.

14 farklı POS ürününü sizler için derledik. Bu ürünlerin detaylarına göz atarak sizler de hangi ürünün ihtiyacınızı karşılayacağını bulabilir, ona göre İş Bankası POS Başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası POS Komisyon Oranları

İş Bankası sunduğu birbirinden farklı 14 POS ürünüyle birlikte birçok işletmenin daimi bankası oluyor. Eğer sizde İş Bankası POS almayı düşünüyorsanız sunulan avantajlı Pos komisyon oranlarını da bilmelisiniz.

İş Bankası hiçbir platformda direkt olarak “bizim pos komisyon oranımız bu” diye bir açıklama yapmıyor. Çünkü işlem hacmine, yapılan taahhüt türüne komisyon oranlarında değişiklikler meydana gelebilir.

Biz bunun için siz değerli ziyaretçilerimiz bilgilensin diye İş Bankası POS kullanan işletmelerden bilgi aldık. Aldığımız cevaplar ise %1.20 komisyon oranıyla %3.40 komisyon oranı oldu.

Yani İş Bankası’ndan pos alma fikriniz varsa bu durumda %1.20 – %3.40 arasındaki oranlarla komisyon kesileceğini bilmelisiniz.