Türkiye’nin en dikkat çeken bankalarından biri olan İş Bankası herkesi de şaşırtmaya devam ediyor. Bu yıla özel birbirinden farklı girişimlerle herkesin bankacılık işlemlerini halleden İş Bankası, aynı zamanda kolay pos cihazı veren bankalar arasında yer alıyor. Genel olarak işlem yapan dükkanlardan ya da işletmelerden çok fazla komisyon almayan İş Bankası, bu sayede herkesin de ilk tercihleri arasında yer alıyor.

 

Bu yılın en güzel pos cihazları ile birlikte hem bağlantı sorunu yaşatmayan hem de hızlı bir şekilde yeni işlemlerin alınmasını sağlayan İş Bankası, kendisine başvuruda bulunan işletmelerle de sorun yaşamıyor. Kısa süre içinde bir çok pos cihazının çıkarılmasına sağlayan İş Bankası’na başvurular da kolay bir şekilde sağlanıyor.

 

İŞ BANKASI’NDAN POS CİHAZI NASIL SATIN ALINIR?

 

İş Bankası’ndan genel olarak pos cihazı alabilmek için hemen bir İş Bankası şubesine başvurabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmede işletmeniz için pos cihazı almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu durumun ardından yapılan başvurularla birlikte size bir form doldurtulacak. Doldurulan formun ardından kısa bir süre içinde başvurunuz onaylanırsa hemen İş Bankası’ndan gelip pos cihazınızı işletmenize bağlayabilirsiniz.

 

Pos cihazı için yapılan başvuruların ardından İş Bankası, sizden her çekim için belli bir komisyon ücreti alacaktır. Bu komisyon ücreti beklenildiği kadar yüksek ücretler değildir.