Manisa’da, Partisinin Sarıgöl İlçe Başkanlığı Olağan Genel Kurulu’na katılım gerçekleştirerek bir takım açıklamalar altına imza atan Özgür Özel, burada yaptığı konuşmada, 3 yıl sonra yapılacak olan genel seçimlere, 2019 yılı yerel seçimlerine hazırlandıkları gibi hazırlanıp, çalışacaklarını aktardı.

İBB’ye 1000 Kişi

Özgür Özel, 31 Mart 2019 tarihindeki yerel seçimlerde oldukça büyük bir başarı altına imza atıp, Ankara; İstanbul ve İzmir’in yani Türkiye’nin en büyük 3 şehrinin Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını kazandıklarını aktararak bir takım açıklamalar yaptı.

Bundan 1 yıl önce İstanbul’u yönetecek 1 kişi aradıklarını, şuanda İBB’ye 1000 kişi aradıklarını, belediyenin üst kademelerinde görev alacak olan toplam 1.000 kişi için başvuruların alınmaya başladığını; söz verdikleri gibi liyakatı kesinlikle esas alarak görevinde en iyiler hangisiyse onları istihdam ettirdiklerini, bir daha CHP’nin yüzü eğilmesin, dimdik dursun diye işi bilenleri detaylı inceleme sonucu göreve başlattıklarını aktardı. Söz konusu alımlara başvurmak için İBB İnsan Kaynakları’na gitmeniz yeterli olacaktır.