İNG Bankası’nın Turuncu Hesabı uzun süre boyunca tercih edilen hesaplar arasında yer alıyor. Uzun zamandır bir çok kişinin genel tercihleri arasında yer alan turuncu hesap herkese kazandırıyor. Vadeli hesaplar arasında herkesin genel olarak tercih ettikleri arasında yer alan turuncu hesap, bu sayede genel olarak büyük kazançlar sağlıyor.

 

Para biriktirmekte zorlanıyor ve bu anlamda da daha büyük sıkıntılar yaşıyorsanız, vadeli hesaplardan olan turuncu hesabı rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. İNG’nin en çok dikkat ettiği hesaplardan biri olan turuncu hesap, 1 yıl boyunca hesapta tutulacak olan para için faiz vermeye devam eden İNG, bu sayede herkesin çok fazla kazanmasına da sebep oluyor. Aynı zamanda İNG’de bu yıla özel hoşgeldin faizi de işlemeye devam ediyor. Paranın durumuna göre faiz verebilen turuncu hesap, herkesi de memnun etmeye devam ediyor.

 

TURUNCU HESAP NASIL AÇILIR?

 

Herkesin yeni gözdesi olmaya aday olan turuncu hesabın açılması için kişilerin ilk olarak TC kimlik numarası ile birlikte başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuruların onaylanmasının ardından kişilerin hesap açtırmak için yine kimlikleri ile başvuruda bulunması gerekiyor.

 

Gerekli adımları atan ve konu ile ilgili olarak başvurularını tamamlayan kişiler daha sonra turuncu hesaba sahip oluyor. Vadeli sistemin ön plana çıktığı turuncu hesapta daha sonra kişilerin belirledikleri ücretleri kendi hesaplarına yatırması ve faize bağlamaları ön görülüyor.