ING Bank, müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredilerinde kampanya yapma kararı aldı. ING Bank’tan kredi çekecek olanlar için %1.94 oranında faiz sunuyor. Bu kapsamda 46 ay vadeli olmak üzere 2.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar istediğiniz tutarda kredi çekme fırsatı sunuluyor. Peki ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? ING Bank İhtiyaç kredisi hesaplama konuları ne olacak diyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

ING Bank’ın sunduğu %1.94 faiz oranlı ihtiyaç kredisi, şimdiden çok fazla talep görmüş durumda. Birçok başvuru yapılan ING Bank ihtiyaç kredisi için; ihtiyacınız varsa başvurmakta geç kalmayın. Çünkü kampanya için son tarih belirtilmemiş. Her an kampanya tamamen kapatılabilir ve faiz oranları yükselebilir.

Güncel olarak 2.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar gelirinizin yettiği ölçüde istediğiniz tutarda kredi alabiliyorsunuz. Kredi vadelendirmelerinin üst sınırı ise 3 yıl olarak belirlendi. Yani 3 yıllık süre sonunda ödemenizin tamamıyla bitmesi gerekiyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Nasıl Başvurulur?

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu noktasında müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Şubeye  gitmeden direkt olarak İnternet üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. Krediniz onay aldığı takdirde, yine hiçbir şube zorunluluğu olmadan ücret direkt olarak banka hesabınıza geçiyor.

Eğer İnternet üzerinden başvuru yapmak istemiyorsanız veya bu noktada zorlanıyorsanız size en yakın ING Bank şubesine giderek başvuruda bulunabilir, söz konusu %1.94 faiz oranlı krediye sahip olabilirsiniz.

Not: ING Bank kredi notuna göre faiz oranı sunmakta olup, herkes için %1.94 faiz oranı belirlememiştir. Yani eğer kredi notunuz belirlenen standartlat altındaysa %0.02’den %0.10 artışa kadar artış yapılabilir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

ING Bank İhtiyaç kredisi hesaplaması yaparken 10.000 TL’lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini ele aldık. 3 yıl boyunca %1.94 faizle ödeyecek olduğunuz ihtiyaç kredisi için alınan bedeller ve taksitler aşağıda yer almaktadır.

Kredi Tutarı : 10.000 TL

Faiz Oranı : %1.94

Kredi Tahsis Ücreti : 50,00 TL

Toplam Geri Ödeme : 14.878,44 TL

Aylık Taksit Oranı : 413 TL