Bir zamanlar yaptığı TV programı İbo Show ile çok sevilen şarkıcı İbrahim Tatlıses 25 yaşındaki yeni sevgilisi Gülçin Karakaya ile görüntülendi. İmparator lakaplı Tatlıses “Ben kadınsız yapamam” dedi.

Genç sevgilisi ile ilk kez görüntülenen  İbrahim Tatlıses geçtiğimiz haftalarda ailesinin sırlarını sızdıran bir köstebek olduğu haberler ile gündeme gelmişti. Ailesinin sırlarını ifşa edenin oğlu olduğu iddialarını yalanlayarak bu ithamlara çok üzülmüştü ve görüntülendiği restoranda kameralara gözükmek istememişti. İmparatorun şimdi ise keyfi çok yerinde idi program esnasında genç sevgilisine bakarak “Çok mutluyum. Ben kadınsız yapamam. Allah sahibine bağışlasın” dedi. Ünlü şarkıcı Tatlıses’ in İzmirli sevgilisi Gülçin Karakaya ile bir buçuk yıldır ilişki yaşadığı söyleniyor.

Sevgilisi ile Fotoğraf Paylaşmıştı

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses genç sevgilisi ile tatil yaptığı Bodrum’ dan romantik bir kareyle “Bodrum Akşamları… Bodrum Gümüşlük’te manzara eşliğinde koronaya meydan okuyoruz. Maskelerimizi Çıkarmıyoruz!” notuyla instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşmıştı.