ATV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Hercai dizisi sürpriz bir ayrılık ile karşımıza çıkıyor. Beklenmedik bir ayrılık yaşanacak ve izleyiciler bu duruma çok şaşırıp aynı zamanda da üzülecek gibi görünüyor.

Cuma akşamı yayınlanacak 50. bölümünde bir veda sahnesine şahit olacağız. Dizinin başrollerini canlandıran başarılı isimler Ebru Şahin ve Akın Akınözü olmaktadır. Başarılı oyuncuları ve etkili hikâyesi ile ilk bölümden bu yana çok büyük bir ilgi ile takip edilen dizide yeni bir vedanın yaşanma durumu herkesi çok üzdü.

Hercai dizisinden flaş ayrılık! Bir karakter diziye veda ediyor!

Dizide öne çıkan karakterler Reyyan ve Miran karakteri oluyor. Bu iki karakterden birinin diziden ayrılma ihtimali çok fazla konuşulan konulardan biri oldu. Aynı zamanda bu vedayı takiben yeni bir vedanın da yaşanacağına kesin gözü ile bakılıyor.

Peki diziye kim veda edecek? 3 sezondur ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi reytingler sebebi ile büyük bir sınav veriyor. Fakat kemik bir seyirci kitlesi bulundurduğu için yüz güldürecek kadar reyting alıyor.

Gülçin Santırcıoğlu Diziye Veda Mı Ediyor?

Dizinin sevilen isimlerinden biri olan Gülçin Santırcıoğlu Sultan karakteri ile karşımıza çıkıyor. Yaşadığı zorluklar ve oğluna yeni kavuşmasından dolayı herkesin büyük bir sevgisini kazanan Sultan karakterinin diziye veda edeceği tarzında söylentiler kulislerden izleyicilere kadar ulaşmayı başardı.

Hercai dizisinden flaş ayrılık! Bir karakter diziye veda ediyor! 1

Dizide yaşanacak olan vedanın bu hafta yayınlanacak yeni bölümde olacağı da söyleniyor. Nasıl bir hikâye ile diziden ayrılacağı ve hangi bölüm ile diziye veda edeceği çok merak edilse de bu konu ile ilgili henüz kesin bir bilgi yer almıyor.

Bu sebeple seyirciler büyük bir heyecan ile yeni bölümü bekliyor. 50. bölüm 2. fragmanda yer alan Ahmet Kaya’nın Annem isimli şarkısı da bu vedayı onaylar nitelikle oldu.

Sultan Ne Zaman Diziye Veda Edecek?

 

Kulisten gelen bilgilere göre Sultan karakterinin diziye veda edeceği söyleniyor. Çok yakın bir zamanda diziye veda edecek olan Sultan’ın  bu hafta yayınlanacak 50. bölümde veda edeceği çok yüksek bir ihtimal olarak görünüyor.

Hangi hikâye ile veda edeceği ise henüz bilinmiyor. Sevilen karakterlerden biri olmasından dolayı vedası pek çok izleyiciyi üzecek gibi görünüyor.