$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

Henüz 16 Yaşında Paraya Para Demiyor: Günlük Kazancı Dudak Uçuklatıyor!

ABD uyruklu bir YouTuber olan Joelle Joanie Siwa, henüz 16 yaşında olmasına rağmen günlük kazancıyla birlikte dudak uçuklatıyor.

  • 31.01.2020
Henüz 16 Yaşında Paraya Para Demiyor: Günlük Kazancı Dudak Uçuklatıyor!

Dansçı bir anneyle, doktor babanın kızı olan 16 yaşındaki Jojo Silwa isimli genç kız, oyuncak ve ürün tanıtım videoları ile birlikte çok kısa süre içerisinde YouTube fenomeni olmayı başardı.

Henzü 16 yaşında olan küçük kız, çektiği videolarla milyon dolarlar kazanarak; birçok insanın hayalini süsleyen yaşamı elde etti.

Daha şimdiden kendi fotoğraflarıyla kaplanmış olan Tesla marka otomobili olan genç kızın lüks yaşamı hayran bırakıyor. Jojo Siwa isimli genç kız, son olarak 3.500.000 $ ödeme yaparak muhteşem bir malikane satın aldı.

Kendisinin bir albümü de bulunuyor. Aynı zamanda videoların haricinde birçok yerde konser vererek ek gelir elde ediyor. Jojo Siwa’nın konser başı aldığı ücret ise minimum 100.000 $ olarak belirlenmiş durumda.

Günde ortalama olarak 10.000 $ kazanç elde eten Jojo Siwan’ın şuanda Youtube hesabındaki takipçi 11 milyon, Instagram hesabındaki takipçi ise 9 milyon olmuş durumda.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.