ABD magazin basını bomba bir yatak itirafı ile çalkalanıyor. Söz konusu olayda  Halle Berry’nin yatakta hiçte iyi  olmadığı konuşuluyor. Bomba yatak itirafı sonrasında gelen cevap ise diğer bir bombanın patlamasına neden olacak nitelikte yer alıyor. Yapılan bu bomba yatak itirafı sonrasında ünlü oyuncudan gündem yaratacak bir cevap gecikmedi.

Yatak Hayatı Oldukça Kötü

ABD de ünlü oyuncu Lisa Raye yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği podcast isimli programında Halle Berry hakkında çok çarpıcı bir iddiada bulundu. Halle Berry’nin yatak hayatında oldukça kötü ve başarısız olduğunu iddia eden sunucuya tabiri caizse tokat gibi bir cevap geldi. İddialar karşısında bir süre sessiz kalan Halle Berry resmi twitter hesabı üzerinden oldukça etkili bir yanıt verdi. Oscar ödülüne layık görülen Halle Berry yeni sevgilisi Van Hunt’u eli ile işaret ederek işte burada ki adamıma bir sorun bakalım size bilmeniz ve merak ettiğiniz tüm gereken bilgileri o verecek yanıtını paylaştı.

'Halle Berry yatakta iyi değil!' Bomba açıklamaya bomba yanıt

Oscar Ödüllü Ünlü Mankenden Bomba Yanıt

ABD’li model, manken ve oyuncu Lisa Raye olarak tanınan Lisa Raye McCoy, sunuculuğunu üstlendiği Cocktails With Queens isimli show programında Oscar ödülüne layık görülen yıldız Halle Berry’nin yatakta oldukça kötü ve dengesiz hareketleri olduğu yönünde açıklamalarda bulundu. Oscar ödüllü ünlü yıldız Halle Berry, bu iddialara yanıt vermekte asla gecikmedi. Sert aynı zamanda yumuşak bir dille yanıt veren Halle Berry tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 54 yaşında olan başarılı oyuncu LisaRaye’ın yatakta kötü olduğu yönünde ki iddialara resmi Twitter hesabı üzerinden cevap verdi.

36155412-8991629-image-a-72_1606429749456

İşte Bomba Etkisi Yaratan Cevap

Söz konusu iddialarda adı geçen Hale Berry yatakta nasıl olduğumu adamıma sorun diyerek dikkat çekti. Uzun bir zamandır şarkıcı olan Van Hunt’la mutlu bir beraberlik ve arkadaşlık devam ettiren Halle Berry, geçtiğimiz hafta Twitter platformu üzerinden yapmış olduğu paylaşımla adeta bomba etkisi ortaya çıkarttı. Paylaştığı tweete içeriğinde yer alan söz konusu iddiaların gerçek sahibini de etiketlemeyi unutmayan Halle Berry, yatakta nasıl olduğumu adamıma sorun dedi.