Kaybolan insanları ve cinayetleri açığa çıkarma kabiliyeti ile bilinen Müge Anlı’ nın programında gene benzer bir olay hakkında araştırma çalışması başlatıldı. Bir yangın vakasının ardından kaybolan 3 kişiyi bulmak için kollar sıvandı. Kaybolma olayı ile ilgili konuşan konuk sinirlerine hakim olamayarak Müge Hanım’ ın üzerine yürüdü. Stüdyo ya gelen görevliler sonucu öfkeli adam yatıştırıldı.

Yangın Sonrası 3 Kişi Gizemli Bir Şekilde Ortadan Kayboldu

Olay Sinop’ un Türkeli ilçesinde gerçekleşti, 22 Nisan 2019’ da ahşap bir evde yangın çıktı henüz bebeğine yeni hamile olan Nurten Özkaya (28) 4 yaşındaki oğlu ve kayınvalidesi 105 yaşındaki Hanife Özcan ortalıktan kayboldu. İlk önce öldü sanılan kişiler adli tıp polislerinin incelemesinde cesetlerine rastlanmayınca evde olmadıkları ortaya çıktı.

 

Sinirlerine Hakim Olamadı

Kaybolan kişilerden Nurten Özkaya’ nın eşi Edal Özkaya evliliklerinin mutlu ve sorunsuz olduğunu söylüyordu. Yayına programa izleyici olarak gelerek katılan Satılmış bey olayla ilgili yeni iddialar da bulundu. İddialar sonucu gergin dakikalar başladı Satılmış “Bir köylümüz beni aradı. Bunların çok yakınları. Bana dedi ki ‘Abi köye gidince Nurten’in boşanacağını duydum. Bu yangın olmasaymış Nurten ayrılacakmış.’ dedi” ifadelerini kullandı. Satılmış Bey, iddiayı dile getiren kişinin Erdal Özkaya’nın dayısının oğlu Şanver Özcan olduğunu söyledi. Bunun üzerine stüdyo birbirine girdi. Bir anda oturduğu yerden kalkan Özcan programın sunucusu Müge Hanım’ ın üzerine yürüyerek “Bugünden sonra bu yayından gidiyorum. Bu şovcuları dinlediğiniz müddetçe ben burada durmuyorum” dedi.