Ünlü pop şarkıcısı Hadise, son zamanlarda başarılı oyuncu Kaan Yıldırım’la yaşadığı aşk ile gündemdeydi. Beğenilen çiftin ayrılık iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düştü İddianın ardından hayranları üzüntülerini dile getirdi.

Hadise İnstagram’dan annesi ile birlikte bir fotoğraf paylaştı. Belçika’da yaşayan ve salgından dolayı annesini göremeyen Hadise yaptığı paylaşımda eski bir fotoğraflarıyla ‘Annemi özledim’ ifadelerine yer verdi. Fotoğrafa kısa sürede binlerce yorum ve beğeni geldi.

Ayrılık İddialarına Açıklama Yapmadılar!

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftini birliktelik haberi ve sosyal medyada yaptığı paylaşımların ardından ayrılık iddiaları sevenlerini üzdü.

Son dakika Hadise'den ilk açıklama! Hadise ile Kaan Yıldırım neden ayrıldı?

Konuyla ilgili henüz iki taraftan da bir açıklama yapılmadı. Ancak sosyal medyada birbirlerini takipten çıkaran ünlü çiftin daha önce Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek için açtıkları İnstagram hesabının da kapatıldığı görüldü.

Ayrılık iddiasının kaynağı ise Hadise’nin korona virüs testinin pozitif çıkması ve çiftin birbirlerinden uzak kalması olarak dile getirildi.

Sağlık Durumu İyi

Hadise korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından kendi evine geçerek tedavisine evde devam etti. Bu süreçte çiftin birbirlerinden uzak kalmaları ayrılığa yol açtı iddiaları gündeme geldi. İddiaların ardından ne Hadise ne de Kaan Yıldırım çiftinden bir açıklama gelmedi.

Son dakika Hadise'den ilk açıklama! Hadise ile Kaan Yıldırım neden ayrıldı?

Ayrılık iddiaların ardından sosyal medyayı aktif kullanan Hadise’nin ilk paylaşımı ise Belçika’da yaşayan ve salgından kaynaklı uzun zamandır görüşemeyen annesiyle birlikte bir fotoğraf karesi oldu.

Anne kız özlem giderdikleri bir kereyi paylaşan Hadise’nin fotoğrafının altında ise sevenleri ayrılık iddialarıyla ilgili sorular paylaştı. Hadise yapılan paylaşımlar karşısında da sessizliğini korudu.

Evlenecekleri Yönünde Haberler Çıkmıştı

Sevenleri tarafından yılın çifti olarak adlandırılan Hadise ve Kaan Yıldırım’ın ayrılık haberlerinden kısa bir süre önce ise çiftin yaz aylarında evleneceği söylenmiş. Yine çift haberler karşısında aksini yansıtan bir açıklama yapmamıştı.

Çift ayrılık iddiaları hakkında açıklama yapmasa da sosyal medyada birbirlerini takipten çıkmaları ve köpekleri Benek’in hesabını kapatmaları iddiaların doğru olması ihtimalini arttırdı.

Son dakika Hadise'den ilk açıklama! Hadise ile Kaan Yıldırım neden ayrıldı?

Korona virüs salgınında evleri ayıran ve kendilerini izole eden çifte ayrı kalmak yaramazken, yeniden bir araya gelip gelmeyecekleri ise merak konusu.