Son dönemde çok konuşulan Hadise ve Kaan Yıldırım aşkından haberlerin,  ardı arkası kesilmiyor. Son günler de anlaşamadıkları için ayrıldıkları konuşulan Hadise ve Kaan Yıldırım cephesinde, haberlere göre yine ayrılık olduğu söylenenler arasındaydı.

Hadise’nin korona virüs testi pozitif çıktı ve apar topar kendi evin de karantina altına girdi. Karantina sürecin de evlerini ayıran Hadise ve Kaan Yıldırım’ ın, karantina sürecin de ayrıldığı düşünülüyor.

Hadise Kimdir?

 

Hadise Açıkgöz Türk pop müziği sanatçısıdır. 1985 senesin de Belçika’ da doğmuştur. Çocukluktan beri şarkı söylemeyi seven Hadise’nin o yıllar da  ata binmekte çok sevdiği hobiler arasındaydı.

Çağdaş diller ve ekonomi alanın da, eğitim alan Hadise, daha sonra müziğin daha büyük tutkusu olduğunu düşünerek, müziğe tekrar yönelmiştir. Ailesi de bu durumdan memnun kalmıştır ve kızlarına gereken desteği vermişlerdir.

Hadise 2003 te Belçika’da ki bir pop star yarışmasına katılmış ve finale kalmıştır. Bu esna da pek çok yapımcının da ilgisini çekmiştir. Daha sonra bir müzik şirketi ile anlaşan Hadise, kayıtlar için stüdyoya girmiş ve müziğe başlamıştır.

Sonraki yıllarda son derece popüler olan Hadise’nin pek çok albümü ve konseri bulunmaktadır. En son tek şarkılık bir single çıkarmış ve YouTube da, yüksek bir izlenme sayısına erişmiştir.

Kaan Yıldırım Kimdir?

 

Kaan Yıldırım 1986 senesinin Aralık ayın da doğmuştur. Üniversiteyi İngiltere’ de bitirmiştir. Alanı pazarlama bölümüdür. Daha sonra Başkent Üniversitesi ne başlamış ve bura da, oyunculuk üzerine eğitim almaya başlamıştır.

İlk oyunculuk kariyerine, Kayıp isimli diziyle başlamıştır. Bu dizi de Kadir isimli bir genci canlandırmıştır. Daha sonra, Adı mutluluk, halka gibi diziler de rol alan Kaan Yıldırım, şu an, Hekimoğlu dizisin de oynamaktadır.

Hadise ile ayrıldıkları haberlerine son noktayı koyan Kaan Yıldırım, Instagram hesabından Hadise ile bir fotoğrafını paylaştı. Ayrılık iddialarına da cevap vermiş oldu. Buna karşılık olarak Hadise’ de Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’i paylaşarak, o da ayrılık iddialarına son noktayı koyarak, ayrılığı yalanlamış oldu.