TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı Dizisi çıkış yaptığı ilk günden itibaren severek ve merakla takip edilen dizilerden birisi oldu. Salı akşamlarının favori dizilerinden olan Masumlar Apartmanın’ da her hafta farklı bir olay ile dizinin izleyici kitlesi tarafından artış gözlemlendiği de görülür.

Başarılı oyunculardan oluşan muhteşem kadro ile dizi yüksek reytingler almaktadır. Bu yüksek reytingler beraberinde sosyal medyada da dizi hakkında beğeniler ve paylaşımların sıklığı gözlerden kaçmamaktadır.

Aynı Anda Uyarlaması da Ekranlarda Olacak

Güldür Güldür Show ekibi Masumlar Apartmanı dizisinin uyarlamasını salı günü akşamı dizi TRT 1 ekranlarında yayınlarken Show TV ekranlarında da uyarlaması izleyici karşısına çıkacak. Güldür Güldür Show’da reyting krizleri yaşanırken düşen bu reytingleri tekrar toplamak ve eski yerini korumak için gündemde olan ve sevilen dizinin uyarlaması yapıldı.

Masumlar Apartmanı ekrandayken, Show TV'de aynı saatte taklidi yayınlanacak! 1

Yapılan bu skeç ile ortalığı kahkaha tufanı aldı. Gündemde yer alan konuları kendi mizahi bakışları ile ele alan ve eğlenceli görüntüler ortaya çıkaran Show TV Güldür Güldür ekibi bu defa gündemde olan dizilere el atmak ile başladılar.

Sosyal Medyada Büyük Beğeni

Farklı bir proje ile tanıtım yapan Güldür Güldür Show’un bu tanıtımı sosyal medyada büyük ses ve yankı uyandırdı. Masumlar Apartmanı dizisinin Masumlar Apartmanı olarak ele aldığı bu skeç kısa zamanda sosyal medya takipçileri tarafından rekor izlenmeye ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Masumlar Apartmanı ekrandayken, Show TV'de aynı saatte taklidi yayınlanacak! 2

Yapılan paylaşımlar doğrultusunda dizi hayranları bu uyarlamayı komedi halinde izlemek için Malumlar Apartmanı adlı skeci izledi. Dizide Safiye rolünü tam anlamıyla oynayan ve bizlere o duyguyu geçiren Ezgi Mola’nın yerini ise Doğa Rutkay Malumlar Apartmanında canlandırıyor.

Diğer rollerde ise Güldür Güldür Show ekibinden, Mahir İpek, Aziz Arslan, Onur Buldu, Uğur Bilgin ve Meltem Yılmazkaya ekranlarda izleyiciler karşısına çıkmaktadır. Düşük reytinglerinin program gününün değişmesiyle de alakalı olan Güldür Güldür Show düşen reytingleri tekrar yükseltebilecek mi?

Merak konusudur. Yapılan küçük bir değişiklik ve yenilikle ortaya atılan bu projenin tanıtımı sosyal medyada büyük ses uyandırdı. İlgi çeken bu formatla yeniden reytinglerin yükselmesi bekleniyor.