Tüm dünya ülkelerinde yaşanan Korona virüs salgını çok ciddi can kayıplarının yaşanmasına sebep oldu. Dünyayı tabiri caizse kasıp kavuran covid 19 salgını insanların hayatında birçok değişikliğe yol açtı.

Ünlüleri de olumsuz yönde etkileyen Korona virüs salgını sonrasında gözlük olmadan saç boyası yapılmayan ünlüler hakkında kolaysa şimdi tanıyın soruları ortaya çıktı.

Ünlülerde Koronadan Etkilendi. Hayranları Ünlülerin Bu Halini Tanıyamadı!

Bütün dünya ülkelerini tam anlamıyla esiri altına alan korona virüs ve pandemi süreci milyonlarca insanın hayatında farklılıklara yol açtı.

Bu durumdan çok sayıda ünlüde nasibini aldı. Ellerinde var olan sınırsız güç ve olanağa rağmen çoğu ünlü artık saçlarında değişiklik yapmadan, makyaj konusuna aldırış etmeden, en sade kıyafetleri ile  görüntü veriyorlar.

Yazımız içeriğinde farklılık yaşayan ünlüleri sizlerle paylaşacağız. Backgrid Usa da değişiklik yaşayan ünlüler arasında yer alıyor.

Karanlık Prensi Son Hali İle Şaşırttı

Korona virüs salgınından etkilenen en son örneklerinden birini de müzik dünyasının ünlüleri arasında yer alan bir ses ortaya koydu.

Ünlü müzisyeni görenler gözlerine inanamadı. Tepeden tırnağa siyah kıyafetleri ile anılan Ozzy bu halini değiştirmemiş olsa dahi renkli ve boyalı saçları kalın camlı gözlükleri ve takı olarak kullandığı aksesuarlarından eser kalmamıştı.

Değişim yaşayan ünlü müzisyen bu hali ile görenleri bir hayli şaşırttı. Geçen sene yakalandığı Parkinson hastalığı sebebiyle zor günler geçiren Ozzye en büyük destek eşinden geldi.

Parkinson tanısı konulan Ozzy Osbourne uzun bir zamandır bu sağlık sorunu ile mücadele ediyordu. Bu zorlu dönemde ise en büyük destekçisi de eşi Sharon Osbourne oldu.

Ozzy Osbourne Kimdir?

3 Aralık 1948 senesinde İngiltere’de dünyaya gelen Ozzy Osbourne, 1970’li yıllarda heavy metal grubu Black Sabbaht’ın vokalisti olarak ününü arttırdı.

Ancak bir süre sonra gruptan kovulan müzisyen kendi başına solo kariyerine adım attı. 11 stüdyo albümü ile müzik dünyasında yankı yaratan yayınlarının ilk 7 albümü 2 milyonun üzerinde bir satış yaptı. Eşine verdiği destekle adından söz ettirdi.