$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Gizli Numaradan Arayan Nasıl Bulunur? Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Gizli numaralar bazen baş belası olabilir. Gizli numaradan gelen çağrılar tüm operatörlerde kapatılabiliyor. Fakat gizli numaralardan gelen çağrının kimden olduğunu merak edebilirsiniz. Bunun için gizli numaradan arayan nasıl bulunur araması yapmış olabilirsiniz. İşte gizli numaradan arayanı bulma yöntemleri.. Gizli numaradan arayanı bulma Turkcell, gizli numaradan arayanı bulma Vodafone, gizli numaradan arayanı bulma Türk telekom servisi sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. İşte detaylar…

  • 21.08.2019
Gizli Numaradan Arayan Nasıl Bulunur? Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Gizli numaradan çağrı alıp rahatsız edilmeyi kimse istemez. Eğer bu durumdan dolayı şikayetçiyseniz ve çağrının kimden olduğunu merak ediyorsanız Gizli numaradan arayan nasıl bulunur? makalemizle birlikte sizlere yardımcı olacağız.

Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Gizli numaradan arayanı bulma servisleri bulunmaktadır. Şimdi operatör operatör bu servislere nasıl erişeceğinizden bahsedeceğiz. Gizli numaradan arayanı bulma Turkcell, Gizli numaradan arayanı bulma Vodafone, gizli numaradan arayanı bulma Türk Telekom ve gizli numaradan arayanı bulma Bimcell gibi birçok operatöre yönelik servis vardır. İşte gizli numaradan arayan nasıl bulunur sorusunun cevabı…

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Turkcell

Gizli numaradan arayanı bulma Turkcell servisi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. gizli arama servislerinin kullanıcılar tarafından yönetilebilme özelliğiyle birlikte hattınızda bu aktif edilecek ve gizli numaraları görebileceksiniz.

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Türk Telekom

Türk Telekom’da daha önceleri gizli numaradan arayan mobil uygulama üzerinden görülebiliyordu. Fakat şuanda Türk Telekom bu özelliğin kullanımına son verdi. Peki Gizli numaradan arayanı bulma Türk Telekom servisini nasıl çalıştırabiliriz? Hemen size en yakın Türk Telekom servisine gidebilir veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Vodafone

Vodafone ne yazık ki gizli numaralar için herhangi bir servis aktif etmiş değil. Bu sebepten dolayı eğer Vodafone hatta sahipseniz, gizli numaradan gelen çağrının sahibi merak ettiğiniz veya rahatsız edildiğiniz takdirde sadece Savcılığa başvuru yapabilirsiniz.

Gizli Numaradan Arayan Nasıl Bulunur?

Tüm operatörler, müşterilerine fatura detay servisi sunmaktadır. Bu servislerden, hangi saatte kiminle ne kadar görüştüğünüz, paketinizden giden dakika veya hattınızdan tahsil edilen konuşma ücreti gibi birçok şey öğrenebilirsiniz. Sadece arama değil İnternet’e bağlanma ve mesaj alınan / gönderilen numaraları da görebilirsiniz.

Operatörlerin söz konusu fatura detaylandırma servislerini kullanarak görüşmüş olduğunuz gizli numaranın normal numarasını görme şansınız bulunuyor.

Turkcell Gizli Numara Öğrenme

Turkcell gizli numara öğrenmek istiyorsanız bir yukarıda bahsettiğimiz fatura detayları kısmını kullanabilirsiniz. İlk olarak bilgisayardan Türkcell online işlemlere veya telefonunuzdan uygulamasına giriyorsunuz. Uygulamaya giriş yapmak için sizden Telefon numarası ve şifre istenecektir.

Telefon numaranızı girdikten sonra, uygulamayı arka plana alıp mesajlar bölümüne gelerek 2222’ye SIFRE yazarak mesaj gönderin. Şifreniz ücretsiz bir şekilde cep telefonunuza gelecektir. Ardından arkaplana aldığınız uygulamaya gelerek şifrenizi girip giriş yapabilirsiniz.

Sonrasında ise Fatura analizi bölümüne, hemen ardından Detay bölümüne girerek görüşme detaylarıyla ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Bu sayede Turkcell gizli numara öğrenme işlemini başarıyla yapmış olacaksınız.

Turkcell Online İşlemler – BURAYA TIKLAYINIZ

Türk Telekom Gizli Numara Öğrenme

Yine Turkcell’de olduğu gibi Türk Telekom’da da gizli numara öğrenme işlemi bu kadar basittir. Peki Türk Telekom’da nasıl yapılıyor?

İlk olarak bilgisayar üzerinden ya da mobil uygulama üzerinden Online İşlemlere bağlantı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Telefon numaranız ve şifrenizi yazarak uygulamaya girebilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız veya ilk kez girecek; şifreniz yoksa bu durumda uygulamayı arka plana alarak tuşlar bölümüne gelip *952# yazıp aramalısınız. Şifreniz hemen gelecektir. Ardından ise bu şifreyle uygulamaya girebilirsiniz.

Ardından Online işlemlere girdikten sonra Lira İşlemlerim bölümüne sonrasında ise Harcama Detayı menüsüne giriş yaparak gizli numaranın asıl numarasını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler – BURAYA TIKLAYINIZ 

Gizli Numara Öğrenme Uygulaması

Android, App Store, Microsoft gibi birçok mağazada onlarca gizli numara öğrenme uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaların hiçbiri doğru değildir ve aldatmacadır. Kimisi reklam tıklatıp para kazanmak için, kimisi ise kötü niyetli olarak telefonunuzda birtakım verilere erişip virüst bulaştırmak için bu uygulamaları yayınlanamaktadır. Türkiye de Gizli Numara Öğrenme Uygulaması çalışması imkansızdır. Bu sebepten dolayı asla kanmayın.

Gizli Numaradan Arayanı Bulamadım Ne Yapmalıyım

Gizli numaradan arayanı bulamadınız ve rahatsız ediliyorsanız bu durumda son çare Cumhuriyet Başsavcılığına giderek konuyla ilgili suç duyurusunda bulunmanız gerekiyor. Bunu bir avukat aracılığıyla da yapabilirsiniz, kişisel olarak da yapabilirsiniz.

Dilekçenizde rahatsızlığınızı ve mağdur olduğunuzu hukuk diliyle açıklayarak savcılığa sunmalısınız.

Gizli Numara Kapatma

Gizli numaralardan gelen çağrıları görmek istemiyor, gizliye direkt olarak hattınızı kapatmanız gerekiyorsa bu durumda bu numaraları arayabilirsiniz.

PTTCell Gizli Numara Kapatma

Tuşlar bölümüne girin ve ardından *253# tuşlayın.

Turkcell Gizli Numara Kapatma

Tuşlar bölümüne girin ve ardından *253# tuşlayıp arayın. Otomatik kapanacaktır.

Türk Telekom Gizli Numara Kapatma

Türk Telekom’da da gizli numara kapatmak için yine arama bölümüne *253# yazıp aramanız yeterli olacaktır.

Vodafone Gizli Numara Kapatma

Mesajlar bölümüne gelin ve 7046’ya GIZLI KAPAT yazıp gönderin.

> İsimden Telefon Numarası Bulma: Turkcell –  Vodafone – Türk Telekom

Beni Arayan Numaraları Nasıl Öğrenebilirim? Beni Kim Aramış?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.