Ekonominin her geçen gün artış göstermesi daha büyük sorunları da beraberinde getiriyor. Bir çok kişi de ekonomi içerisinde yer almak, kendi işini kurmak ve kendi ticari faaliyetleri ile birlikte büyümek için çeşitli adımlar atıyor. Her geçen gün girişimciye önemin verildiği Türkiye’de kobileri desteklemek ve bir çok girişimcinin de rahat bir şekilde ekonomi içerisinde yer almasını sağlamak için bankalar kredi veriyor.

 

Türkiye’de özel ve kamu bankaları genel olarak girişimcilerin desteklenmesi için harekete geçiyor. Bir çok girişimci için sayısız kredi çıkaran bankalar, bu kredileri düşük faizlerle ödenmesine de imkan veriyor. Küçük taksitler şeklinde ödenen krediler bu sayede girişimcileri de zorlamıyor.

 

Uzun zamandır pek çok kişinin genel tercihleri arasında yer alan bankalar, girişimcileri de kendi şubelerine beklemeye devam ediyor.

 

HANGİ BANKA NE KADAR KREDİ VERİYOR?

 

Girişimcilere yönelik çok sayıda kredi veren bankalar, yüksek miktarlarla da arttırım yapmaya devam ediyor. Birbirinden farklı adımların atıldığı ve pek çok kişinin de genel olarak tercihleri arasında yer aldığı Ziraat, Vakıf ve Halkbank gibi bankalar, girişimcilere de büyük destekler vermeye devam ediyor.

 

Pek çok girişimcinin bugüne kadar kredi almasını sağlayan kamu bankaları ile birlikte, özel bankalar da pek çok kobi için destek olmaya devam ediyor. Bu yıla özel çok sayıda kredi veren Şekerbank ve İş Bankası, sizleri en yakın şubelerine bekliyor.f