İstanbul Kadıköy’ de  akıl sağlığı yerinde olmadığı düşünülen kadın çıplak bir şekilde intihara teşebbüs etti, kadın itfaiyenin açtığı mindere atlarken olay kameralara yansıdı.

Öğle saatlerinde Yoğurtçu Parkı Sokak üzerinde bulunan binada gerçekleşen olay, izleyenleri hayrete düşürdü. Bir kadın soyunarak çıplak şekilde balkonun demirlerine tutundu ve intihara kalkıştı, kadının akıl sağlığı yerinde olmadığı bilgisi verildi.

Kendini Balkondan Aşağı Bıraktı

Soyunuk bir şekilde balkon demirliklerine çıkarak intihar etmek isteyen kadını kurtarmaya gelen itfaiye ekipleri minder açtı. Minderin açılmasının ardından kendini boşluğa bırakan kadına hazırda bekleyen ilk müdahaleyi 112 ekipleri yaptı daha sonra kadın görevlilerce tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

Mahalle sakini Kubilay Küçüksolmaz, “Balkondan atlayan kadını maalesef tanımıyoruz. Gelen seslere dışarı çıktım balkondaydı. İntihara kalkıştı. Psikolojik sorunları olan bir bayandı. Kendisi direk boşluğa bıraktı. Önceden elbiseleri giyinikti. Elbiselerini çıkardı atladı. Sağlık durumunun iyi olduğunu söylediler. Hastaneye götürdüler” diye konuştu.